Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok mikor csinál bolhából...

Nálatok mikor csinál bolhából elefántot a család? Melyik volt a legapróbb hülyeség, amiből hatalmas veszekedés lett?

Figyelt kérdés
Nálunk abból volt nagyon nagy hiszti,hogy a nagypapámnak elfelejtettük átvinni a megvarrt nadrágját.De hasonló botrány volt az ásványvízből is,amiért beleittam az egyikbe,amelyik nem volt megbontva.:D

2012. júl. 12. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Fogadjunk, hogy egy 14-15 éves kislány vagy!
2012. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kajálás..jézusom anyám mit rendez,mikor "alig eszek"..pedig nem vagyok anorexiás meg bulémiás vagy miXDD hála istennek..sőt,most fogyni akarok,de csak keveset és nem koplalva.:)


17/L

2012. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem a nagyszüleim kb mindenen össze vesznek

1.Nagymamám kért Nagyapámtól bélyeget,mire ő azt felelte,hogy egy hete odaadta neki az összeset.Mamám egy kis idő múlva bejelentette,hogy ez igaz,de ő visszavitte őket mert nem fértek el.Ezután fél óráig keresték,miközben a Pápám hajtogatta hogy miért nem lehet semmit a helyére tenni.Miután megtalálták,rá akarta beszélni a Mamát hogy vigye már el őket hogy ne kelljen folyton kéregetnie tőle.Erre ő kiborult és lehordta,hogy miért nem figyel rá soha,előbb mondta,hogy nem fér el!Majd dühösen kivágtázott a szobából.

2.Nagyapámat megkértem hogy ajánljon nekem valami sorozatot,ami szerinte érdekes.Erre ő azt felelte,hogy nézzem meg ‘a tanár’t.Mikor elújságoltam ezt a nagymamámnak,és megkérdeztem róla a véleményét.Erre ő sápadt arccal azt felelte’az nem neked való’.Mikor megkérdeztem hogy miert nem azt felelte’mert abban szex meg drog van és az nem egy 10en éves kislánynak való’ .14 vagyok,és tudni kell hogy az osztályomból kb.mindenki vagy szexel vagy drogozik,vagy mindkettő.Ennek tudatában szerintem érthető,hogy elröhögtem magam.

Erre ő persze jött a ‘tiszteletlenség kinevetni az időseket ‘szöveggel.Majd később a papám is beszállt a vitába azzal,hogy szerinte már durvább filmeket is láttam.Ebből totális vita kerekedett,míg végül meg nem ígértem nagyanyámnak,hogy nem nézem meg a sorozatot.De teljesen biztos hogy meg fogom😂

Sokkal több van ha jut még eszembe írok

2018. júl. 25. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!