Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha azt mondják egy...

Mit jelent ha azt mondják egy felnőtt emberre hogy "életképtelen"? Milyen egy ilyen ember ha egyedülálló, és ha családja van?

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 00:11
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Nem talpraesett, mások nélkül sehol nem lenne.

Szingliként: szüleivel él, nem tud magának normális anyagi körülményeket teremteni, rá van szorulva mindenkire aki segíti őt.

Családban szinte ugyanez..

2012. júl. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Ezt mondtam az exemnek.Ez a szó magáért beszél.
2012. júl. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Életképtelent arra mondják aki képtelen a saját lábán megállni,aki arra sem képes,hogy egy egyszerű feladatot elásson.

Aki 30 évesen még az anyja nyakán él úgy,hogy a cipőjét is az anyja köti be. Aki elmegy a boltba és áll a polcok előtt mert képtelen eldönteni,hogy melyik wc papírt vegye meg.

Családos embernél meg akkor mondják,ha képtelen a társa nélkül bármire is. Ha arra nem képes hogy egy teát csináljon magának vagy egy tojásrántottát. Inkább éhezik,és megvárja a párját. Aki nem képes a mosógépet elindítani.

2012. júl. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem meg aki nem képes gondolkodni magáról..

Nekem sincs melóm, ebben az országban nem is könnyű találni, legalább is felénk.

Az, hogy vár a kaja megmelegítésére, lehet kényelem meg idegbetegség, de igen ez is...

De pl. egyik ismerősöm, fiú, vitt be sütit munkahelyére névnapján, vagy szülinap és a dobozzt amiben volt nem hagyta vizszintesen, hanem felállította..és ott égette a fejét az összeomlott sütivel, mert annyi esze nincs, hogy nem égés normálisan vinni valamit, akkor is ha nem menő táskában teszi ezt...

Krumplit már sütött magának, bár kiváncsi lennék hogyan, meg tényleg nem képes ellátni magát, ha nincs ott az anyja...

2012. júl. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
nem tudja, ennyi idősen sem, hogy melyik a parizer vagy téliszalámi, vagy sonka, vagy bármilyen étel közt különbség, vagy bármilyen más dologban mi a jó...most ez nem a csávó, hanem még példák
2012. júl. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Épp pár órával ezelőtt gondoltam azt, hogy teljesen életképtelen vagyok. De amit itt írok... Ezek szerint talán mégsem. Vagy nem ennyire. Még az is eszembe jutott, hogy kiírok egy kérdést, hogy mások szerint is életképtelen vagyok-e, de mivel arra számítok, hogy kapnék hideget-meleget, inkább kihagyom. Épp eléggé magam alatt vagyok a felismeréstől.
2012. júl. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%
Életképtelen a nagybátyám. Csütörtökön lesz 40 éves, az anyjával él, egész nap a gép előtt ül, mert online parasztozik, néha-néha megcsinálja a munkáját keserves könyörgés után. Még talán soha nem mosogatott el maga után, kaját soha nem csinált még magának. A múltkor a 60 éves nagyim vágta le a füvet amíg ez a balga az ágyon döglött, mert neki épp "fájt a háta". A mikróba nem képes betenni az ételt mert letörne az ujja. Ja, és ezek mellé, közösségi élet? Család? BARÁTNŐ? Felejtsd el, szóba se áll egy nő ilyen palival...
2012. júl. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Aki nem talpraesett és nem tud egyedül elintézni magának semmit.Én szerencsére nem vagyok az,pedig nagyon sokan akarják,hogy életképtelen,lelkisérült lúzer legyek.
2012. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!