Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak az exemnek? FONTOS

Írjak az exemnek? FONTOS

Figyelt kérdés

kb fél éve szakítottunk,én kezdeményeztem, megvolt az okom. Aztán sajnos csúnyán váltunk el. Engem bánt, és nem tudom lezárni ezt a részét. NEM akarnám újra kezdeni ,csak egy gesztust tennék felé. Szerettem tényleg, és tudom hogy fontos voltam neki ,még ha ő nem is szeretett úgy. Megviselt mindkettőnket a szakítás.


Szóval csak egy pár sor lenne amiben vállalom a hibáimat ,és így kívánok legjobbakat neki..


Ti jó néven vennétek ha az exetek ilyen gesztust tenne az emberi viszony normalizálásáért?


2012. júl. 16. 01:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha már elfelejtettem, ha már hidegen hagy, illetve tovább léptem, akkor igen. Legalábbis nem zavarna.

Ha nem léptem tovább, akkor reménykednék, hogy többet jelent a levél és belelátnék dolgokat és feltépné a sebeim.

Ez utóbbit én nem kockáztatnám és inkább nem írnék.

2012. júl. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem ha már nincsenek érzelmek ilyen lezárások szükség szerűt-lennek.

Te még nem zártad le magadban ezért akarsz reakciót kicsikarni nem a viszony normalizálása izgat

Ha ő már túl lépet nem is válaszolna.

2012. júl. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elsőnek: igazad van, de nem tudhatod, hogy mi van a masik oldalon, és egyből csak az egyikre fogadni/tenni a 2 lehetséges érzelmi állapota közül ugyanolyan hiba, mintha csak a másikra teszel.:)
2012. júl. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Másodiknak is: nem tudhatod, túllépett-e rajta, vagy pedig még jobban megviselte és bántja még mindig ami történt, mint a kérdező felet.
2012. júl. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerintem ő sincs jól, csak ő végtelenül önérzetes előbb halna meg minthogy kimondjon egy saját mély érzést.

Nem ,nem akarnám, hogy visszaírjon. Csak hogy tudja már nem haragszom és számomra sem volt hiábavaló. tudom h nekem nyílt meg addig a legjobban. Viszont azért nem kezdenék vele,mert nem tudnék benne bízni sajnos - emiatt is mentünk szét,Szóval ne gondoljatok drámára csak pár könnyed kedves sorra, amiben az is érzékeltetve van, h nem cél az újrakezdés ,De a szép lezárás annál inkább.

2012. júl. 16. 02:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem erre semmi szükség. Te még mindig nem vagy érzelmileg független tőle, ezért akarsz írni neki. Egy rég lezárt kapcsolat után ilyet küldeni felesleges. És mire jó az ha tudatod, hogy nem haragszol? Azon kívül hogy jelzed még mindig gondolsz rá. Amúgy a legtöbb ember az ilyentől frászt kap. "Nagyon nem örülnék" egy ilyen vallomásnak.
2012. júl. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írj.Nekem is írtak már pár hónap múlva,rendbe jött a kapcsolatunk,azóta a legjobb barátom.Illetve fordított esetben is írnék,még ha vissza se válaszol,kimondod legalább ami a szívedet nyomja.
2012. júl. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!