Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek anyukámnak születés...

Enikő0121 kérdése:

Mit vegyek anyukámnak születésnapjára? 17/L

Figyelt kérdés

Most lesz 40 éves és szeretnék valami különlegeset adni neki.

Elég kevés az ideje, így nincs hobbija, rengeteg ékszere van, szereti a jó könyveket (kedvence egy gésa emlékiratai). Háztartási eszközök kizárva.

Tortát, virágot rendelünk neki.

Összeghatár: 15-20 ezer Ft



2012. júl. 19. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy jó könyvhöz mit szólsz?Vagy egy törülköző,amin ti vagytok közösen,tudod ilyen személyre szabott.Esetleg vásárlási utalvány,bár ez ékszer de az nem tetszene ha vennél egy szép láncot,amibe közös képet raknátok.Új váza,tudod a nők szeretik az ilyesmiket:))

Remélem segítettem valamicskét!

2012. júl. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
ejjha, szép kis zsebpénzed lehet :D én max. 2000-ért szoktam anyunak ajándékot venni, azt is felezem a tesómmal:DD
2012. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 macilány12 válasza:
Nem az számít mit vesztek neki, ha nem az amit saját magatok csináltok. és azt adjátok át szivből hidd el annak jobban fog örülni.
2012. júl. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Általában a nővéremmel közös ajándékot adunk anyunak, de ő most fest neki egy képet, ezért vagyok bajban h én mit adjak.

A zsebpénzről annyit, nyári munka XP és nem költök felesleges dolgokra. Így össze gyűlt egy kis pénz és inkább másra költöm mint magamra.

2012. júl. 20. 18:46
 5/8 anonim válasza:
Szerintem vegyél neki könyvet esetleg ha van közös képetek kettőtökről rakd egy szép kép keretbe!
2012. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Meg szerintem vegyél ilyen albumot és kettőtökről rakj bele képet meg a papírt vágd kockára és írj neki rá egy kis verset és ahol már vége a képeknek a másik oldala csúsztasd be az albumba!Remélem tudtam segíteni!:)
2012. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg csainalj neki egy fotoalbumot kezd a regi gyerekkori kepekkel ahogy felnottetek.Irj melle kis storikat hogy mi mikor keszult.En ilyet adtam anyumnak az 50.szulinapja es nagyon megvolt hatodva.
2012. nov. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem a legjobb ( ha van kedved és időd) saját kezüleg készíteni valamit és azt odaadni.

Persze mellé még jöhet valami kis vásárolt dolog

2015. jún. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!