Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a családotokban olyan...

Van a családotokban olyan akinek magas végzettsége van mégis buta?

Figyelt kérdés

A nagynéném kikészít: 2 diplomája van, könyvelő, igazgató egy vállalatnál vagy 20 éve, de az élet dolgaihoz annyira buta hogy hihetetlen. Úgy beszél mint egy gyerek, nekem is kb gügyög (pedig 23 vagyok). Ismertek ilyet?


20 évesen férjhez ment, majd rá 2 évre elvált, ennek 30 éve, lett egy gyerekük de soha sem ment újra férjhez.


2012. júl. 20. 22:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Van, Apám..juhujjjj miket elő nem ad...
2012. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Vannak ilyenek. Nem kell itélkezni, el kell viselni, hidd el, neki magának sokkal rosszabb. Hát, ő ilyen... Örülj, hogy nem te vagy az.
2012. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
A diplomához nem osztanak észt is.
2012. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
100%

Nekem a barátnőm 2 diplomás (jogi), de az a bizonyos józan paraszt esze hiányzik. Olyan alapvető dolgokat nem bír felfogni, hogy csak lesek!


Jól mondja az előttem szóló: a két dolog nem függ össze.

2012. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
A sógornőm. Két diplomája is van, agrár szakon, iszonyú sötét.
2012. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%

Van egy doktornő (szomszéd, nagyon jól ismerem).A lakása állandó jelleggel olyan ótvar kupis, mintha atomtámadás érte volna!Mint egy szeméttelep, de szó szerint, mert a szétdobált lavórok, ruhák, cipők, ételmaradékok tetején még a használt intimbetétjei(!) is szerte-szét hevernek mindenhol!Még akkor sem rámol össze, mikor tudja, hogy vendég jön.Szerintem ez nem intelligens emberre vall!


Családban is van olyan, akinek e.ü diplomája van, de a szemetesben való kotorászás után ha rá nem szólok, akkor nem mos kezet.Persze, ha szólok, kiabál és azzal védekezik, hogy " na és, talán beleszartam a

szemetesbe?!".És rengeteget káromkodik.


Unokatesóm is, addig egész normális volt, amíg meg nem szerezte a diplomát, azóta sík hülye, mint akit kicseréltek.Ha találkozunk, bambán vigyorog, néz mint bolond a lyukra, szót érteni vele képtelenség.


És még sorolhatnám, mert nagyon sok olyan embert ismerek, aki szép példája annak, hogy nem a diplomával osztják az intelligenciát!

2012. júl. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
69%
Szomszéd házaspár 2-2 diplomával. Anyu csinálja nekik az adóbevallást, mert ők "nem értik".
2012. júl. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%
Bár nem tartom butának, de nővéremnek is megvannak a maga pillanatai. Időnként olyan hisztit levág apróságokon mint egy öt éves.
2012. júl. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%
Hát ezt nem hiszem el. Leszedték a válaszom. Semmi trágárkodás nem volt benne könyörgöm!! Csak ésszerű logikus írás. NA én végeztem.
2012. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%
Az én családomban is van olyan, akinek diplomája van, mégis egyáltalán nem ért olyan dolgokhoz, amiket én egyből megértek, pedig nekem nincs egy diplomám se. Mégse nevezem butának az illetőt, egyszerűen másban jó, mást tanult, más a gondolkodása. Lehet, hogy ő meg olyan dolgokat tart teljesen egyértelműnek, amikhez te hozzá se tudnál szagolni, és gondolom, felháborodnál, ha ő nevezne téged butának egy ilyen fordított helyzetben.
2012. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!