Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a problémám, hogy anyám...

Az a problémám, hogy anyám nem hagy békét a páromnak mindig jön hogy miért nem akar a családomhoz jönni, meg ilyenek es stb. Beszéltem már anyámmal és egy ideig nyugi volt és megteszem ujra de hogyan tudnám leállitani?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
és miért nem akar a családodhoz menni? sok oka lehet annak, hogy anyud piszkálja.
2012. júl. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is probléma. Nem tudod semmivel se leállítani mert az anyád csak azt látja, hogy mindig te rohangálsz a párodhoz, ha csettint te egyből ugrasz hozzá, de az hogy ő menjen az már luxus ez azt is eredményezheti, hogy csak kihasznál és/vagy játszik veled. Engem idegesít a párom az ország két végén lakunk én bármikor utaztam 36 fokban is 5 órás út de ő azért nyavalyog hogy utálja az embereket meg nem bírja a meleget... Egyébként a sulim miatt már közelebb vagyok hozzá ezért is mentem eddig én de nagyobb szünetekben meg már a nyári szünetben rég lejöhetett volna. Szerintem gondolkozz el a párodon én nem anyámat állítanám le hanem a párommal beszélgetnék (bár én nem sok eredményt értem el)
2012. júl. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a párodnak valami baja van a családoddal. Nálunk is ez a szituáció áll fenn. Először is pároddal beszéld meg, hogy mi a problémája és utána anyukádnak mondd meg.
2012. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!