Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy megjavuljon...

Mit tegyek hogy megjavuljon ez a barátság?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel évek óta barátnők voltunk de olyan sülve főve együtt vagyunk feeling! Aztán jött egy "harmadik" személy aki teljesen kisajátította magának az én barinőmet! Engem állandóan kiközösítenek mikor ketten vannak! Úgy érzem mintha engem szégyelne!:S:S Ja meg az is hogy ők nagyon gazdagok mi meg nem-- mi olyan normális életet élünk ők meg pezsgő életmódot! Múltkor is elhívott telefont venni --de nem ám egy normális telefont hanem egy mit tom én hány százezreset és engem meg leszart aztán miután végeztünk a vásárlásával! Mit tegyek? Nem tudom hogy kérdezzem meg tőle hogy én most mi vagyok az ő szemében!:S:S

Kérlek segítsetek nem tudok mit csinálni!!

Előre is köszi..


2008. máj. 6. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos , hogy van értelme megjavítani ezt a barátságot, ami gyanítom hogy nem is volt soha igazi. És most félre ne értsd, nem a pénzen van a hangsúly... nekem is van ilyen ig azi jó barátom, aki soha nem éreztette velem, hogy ő jobban áll anyagilag.. ez a te barátnők elég felszínesnek tűnik nekem. Kezdd el te is hanyagolni őt, és ha megkérdezi mi az oka, próbáld ezt elmagyarázni neki, ahogy itt tetted.
2008. máj. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire felszínes ez a lány, akkor nem is érdemli meg a te barátságodat! Én a helyedben keresnék egy olyan barátnőt, aki nem a pénztárca vastagsága alapján ítéli meg az embereket.
2008. máj. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hát nem tudom, mindenesetre a barátnőd nem úgy viselkedik, mint aki egyáltalán emlékezne arra, hogy valaha csak ti voltatok! Lehet nem érdemes megjavítani a dolgot, mivel nem is volt igazán valódi...

Félre ne érts, ha fontos neked, akkor mindenképp próbáld meg, de elég komoly kételyeim vannak.

Én ugyan fiú vagyok, és az én legjobb barátom szintén fiú, akiről szintén tudom, hogy rosszabb anyagi helyzetben van, mint én (3 tesója van), de ez nálunk soha nem volt beszédtéma, ráadásul nem érezzük magunkat különbözőnek emiatt.

2008. máj. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ez a "barátnő" nem barátnő, egy igazi barátnő ugyanis nem mond le rólad egy másik lány miatt, és nem kezel úgy mintha a legnagyobb ellensége lennél. Az anyagi helyzetük, az hogy milyen gazdagok nem adhat okot arra, hogy így viselkedjenek veled.

Kérdezd meg hogy kinek tekint, vagy hogy még mindig ugyan olyan barátnője vagy e mint régen. Beszélgessetek őszintén, és mondd el neki hogy neked ez nagyon rossz érzés!

2008. nov. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!