Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz ha a...

Szerintetek az gáz ha a tesómmal fürdök?

Figyelt kérdés

Én 11 éves lány

Ő 5 éves fiú


2012. júl. 24. 21:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
25%
11 évesen már nem vagy kicsi,ezért külön kellene fürdened. Nagyon igénytelenség,ahol együtt fürdenek és meztelenül járkálnak egymás előtt.
2012. júl. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
54%

A 14 éves fiam együtt fürdik az öt éves lányommal. sőt, a 11 éves fiam is együtt fürdik az öt évessel. sőt, a férjem is együtt fürdik a lánnyal, meg néha még én is.

A meztelenség nem tabu.

2012. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Még egyáltalán nem gáz. Én is fürödtem régen együtt a húgommal ha jól emlékszem 7 éves koráig én meg 14 voltam amikor külön fürdés lett belőle, persze ez nem volt rendszeres csak alkalmanként volt ez amikor anyám nem tudott rá figyelni mert azért 7 évesen nem ártott még rá figyelni mert voltak dolgai akkor én fürödtem vele de utána már csak mellette voltam aztán ah ő végzett én következtem.
2012. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szerintem gáz, de én 10 évesen már menstruáltam, és koromhoz képest nagy cicim volt, úgyhogy nem fürödtem együtt a 3 évvel fiatalabb húgommal.

24/L

2012. júl. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Szeretek vele fürödni de sokan mondják hogy gáz már nő a mellem és szőrös a puncim de őt nem érdekli engem se!!
2012. júl. 24. 22:40
 16/20 anonim ***** válasza:
20%
És akkor még csodálkoznak néhányan hogy annyiszor előfordul a testvérek közötti szex
2012. júl. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Pszichológiailag ez nem normális.
2012. júl. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
50%

Akkor magyarázzátok el egy 11 éves kislánynak, meg egy 5 éves kisfiúnak, hogy neeem, nem szabad együtt fürdeni, mert biztos dugni fognak. ÚRISTEN.

Ezek gyerekek. Egy 11 éves kislánynak nem fog a szexen járni az esze, ha meglátja az 5 éves öccse fütyijét.

Ez csak a beteg, szexorientált "felnőtt" világban létezik. Náluk még nem.

És akkor csodálkoztok, hogy ezek után majd megfordul a fejében:)

2012. júl. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem kötekedni akarok, de az aki leírja, hogy teljesen normális, ha egy 14 éves együtt fürdik az öccsével, annak van bármi pszichológiai ismerete????? (tudom, hogy a kérdező 11, de testileg már ő is fejlődik)

Nem arról van szó, hogy aki ellenkező véleményen van, arra gondol, hogy d..ni fognak rögtön, hanem arról, hogy a fiatalabb testvér, főleg, ha ez a gyerek fiú későbbi élete során ez a szellemi fejlődésében gondokat okozhat!!!!

2012. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Milyen gondokat? Meg fog ijedni a lányok cicijétől?
2012. júl. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!