Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorító a családom! Mit...

Undorító a családom! Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
Undorító a családom... mivel a fürdőszobához közel van a gép, ezért amikor wc-znek, akkor hallom hogy utána megnyitják a csapot 1 mp és el is zárják, nekik ez a kézmosás, a szappant csak én használom. Ahová felakasztom száradni a törölközőmet fürdés után (direkt nem a fürdőszobába) mindig oda mennek, és abban törlik meg a "steril" kezüket(mellesleg a fürdőszobában is van törölköző, nem is egy). Erre most jöttem rá, amikor épp odanéztem. Anya is fél évente takarítja a wc-t mert nem csak ő használja, nehogy már ő takarítsa, az nem az ő dolga (lenne ideje, nem dolgozik). Én kitakarítanám, ha lenne itthon tisztitóeszköz (nincs pénzem hogy vegyek) és ha tudnám hogy hogyan kell mert ezt anya nem tanította meg. Máshol minden csillog-villog, a fürdőszoba... pfff... szerintem a kilincset 10 év alatt amióta itt élünk még soha nem mosta le, azt is én csinálom. Fogat nem mosnak, múltkor is anya kocsival vitt be a városba, (én ragaszkodtam volna a buszhoz, de nincs pénz) végig hozzám beszélt, a szája büdös volt, lehúztam az ablakot, ő felhúzta és le is zárta úgy hogy ne tudjam lehúzni, mert ő fázik (pólóba és rövidnadrágban volt) Annyira igénytelenek, én meg ezért leszek mindig beteg mert ők végig fogdossák szaros kézzel a házat, hiába mosok és kezet. :( Elegem van!!

2012. júl. 27. 16:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el. Hány éves vagy? Beszéltél már velük erről?
2012. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltál beszélni velük erről? Amúgy én is hasonló cipőben járok, nekem apám kezet most mondjuk, de ált. kétnaponta fürdik, és ha rajta múlna, a házunkban már megfulladtunk volna a mocsokban.
2012. júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
15, és nem tudok elköltözni :/
2012. júl. 27. 17:08
 4/28 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam beszélni anyával de felidegesíti ezen magát...
2012. júl. 27. 17:09
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
hát nagyon sajnálom.én szintén érzékeny vagyok a rendre tisztaságra.szerencsémre nekem már saját házam van és már nincs ilyen gondom.esetleg nagyszulok?keresztszulok?
2012. júl. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, én is ezt akartam kérdezni: nagyszülők? nagybácsi/nagynéni?
2012. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nagyszüleim nincsenek, keresztanyám engem le se szar, nagynénim 150 km-re :(
2012. júl. 27. 17:15
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajna nem tudok mit mondani :( én is megszenvedem apámmal, anyámmal is, más okokból, én most megyek amúgy pszichológushoz a gondjaim miatt...lehet hogy te is ott kérhetnél tanácsot
2012. júl. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Annyira felidegesített most ez kitudja mióta törölközöm olyan törölközőbe :(
2012. júl. 27. 17:23
 10/28 anonim válasza:
100%
15 éves korodra több eszed van úgy látszik mint nekik. Nem sok mindent tudsz csinálni, kivárásra kell játszanod, még lesz lehetőséged eltűnni.
2012. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!