Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Buta vagyok, lassú az agyam,...

Buta vagyok, lassú az agyam, mit csináljak? Gyerekkoromban is volt hogy megszóltak ez miatt, sajnos nem is nőttem ki.

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 20:09
 1/9 A kérdező kommentje:

Itt egy kis segítség, hogy megértsétek miről beszélek: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Nem tudom, hogy mit lehet tenni a dolog ellen :(

2012. júl. 27. 20:13
 2/9 anonim ***** válasza:
Olvass sokat, beszélgess különböző emberekkel-akár különböző nyelveken is(ha nem tudsz akkor tanulj meg), keress olyan játékokat amik megmozgatják az agyadat és játssz velük sokat, ha nem használod akkor ne is várj tőle sokat.
2012. júl. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fejtsd már ki bővebben! Miben nyilvánul meg a butaságod? Mi az, hogy lassú az agyad? Kik szóltak meg emiatt? Hány éves vagy?
2012. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos vagy kerdezo! ;)))
2012. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
A memória fejleszthető kvízjátékokkal pl. A szókincs is fejleszthető olvasással. A lényeg szerintem az, h jól feltaláld magad az életben, ha mondjuk adódik egy probléma, akkor gyorsan tudj rá reagálni, ésszerűen.
2012. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Olajozd be a kerekeidet.
2012. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

tényleg jobb lenne ha kifejtenéd bővebben :)

bár első olvasásra egyből Asperger szindróma jutott eszembe, ez sok embernél megfigyelhető szerintem vagy csak lehet én találkoztam sokkal, de tudod, hogy bunkó és tudatlan emberek mindig is voltak és lesznek....nem kell velük foglalkozni.

2012. júl. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Heiszenberger Márta ***** válasza:

Az,hogy " lassú az agyad" még nem jelenti azt,hogy buta vagy.

Sok az olyan ember,aki az hiszi bármihez hozzá tud szólni,csak épp értelme nincsen,de ha megvan benne a lendület és lelkesedés ezt teljesen elnézik neki.

És persze vannak,akiknek ez tényleg nem okoz nehézséget és mindenki őt nézi,ha megszólal,mert Ő TUDJA.

Lehet idő kell neked ahhoz,hogy meg tudj nyílni,ne légy zavarban egy-egy új ismerős előtt.

És amúgy is azt mondják,hogy a jó dolgokra érdemes várni.

2012. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A linkre reagálva: diplomához nem kell zseninek lenni: elég ha átlagos eszed van, de mellé szorgalmas vagy. Az intelligencia szintet nem végzettséggel mérik... Ha sokat fejtesz keresztrejtvényt, sudokut, nézel kvízjátékokat és sokat olvasol az sokat segíthet, de azért csodát ne várj tőle. Ha tudod, hogy ezen a téren kissé gyengébb vagy, próbáld megtalálni az erősségeidet és azon a területen érvényesülni: pl. sportok, művèszet, lehet hogy jó a kézügyességed stb. A világnak nem csak zsenikre van szüksége:))
2012. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!