Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minél idősebb az ember, annál...

Minél idősebb az ember, annál nehezebb lesz majd együtt élni valakivel?

Figyelt kérdés
33 éves vagyok,és még nem volt ilyesmiben részem,valahol idegen nekem ez a dolog.Ha egyszer úgy hozza a sors,hogy ez megtörténik,nehéz lesz ezt a helyzetet kezelni úgy,hogy semmi tapasztalatom nincs benne?Állandóan együtt lenni valakivel,nem fárasztó dolog? :)
2012. júl. 29. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva nekem fárasztó, de én ilyen típus vagyok, igénylem az egyedüllétet olykor (az átlagnál gyakrabban, nemrég még teljesen szocfóbiás voltam de törekszem megváltozni), és ha nem tudok félrevonulni, akkor baj van, kiakadok stb.. Nem is nagyon akarok ez miatt belemenni semmiféle párkapcsolatba, hacsak nem olyan valakivel, aki megérti ezt a fajta szükségemet.
2012. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, vagy nem tudom, nekem minél idősebb vagyok, annál könnyebb, mert több a türelmem, könnyebben alkalmazkodom.

Amikor először költöztem össze az akkori barátommal, az szörnyű volt, mindketten ragaszkodtunk a szokásainkhoz, állandóan paráztunk mindenen, végül szét is mentünk.

Most már nem vagyok olyan görcsös, könnyebben engedek (ésszerű határokon belül).

Egyébként de, fárasztó tud lenni, de szerencsére nálunk van hely elvonulni, meg azért elég sokat rohangászunk külön is.

24N

2012. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 évesen költöztem össze az első nagy szerelmemmel és 28 éves koromig együtt éltünk. Tökéletesen alkalmazkodni tudtunk egymáshoz, kezdettől fogva nagyon jól megfértünk egymással, ami az együttélést jelentette. Az már más kérdés, hogy egyéb dolgokban nem bírtunk megegyezni, ami végül szakításhoz vezetett. Négy éve egyedül élek, de másfél éve van valakim. Vele iszonyúan félnék összeköltözni, mert én vagyok az első komoly kapcsolata, még nem élt együtt senkivel és azt hiszem, annyira ragaszkodik a saját kis életéhez, hogy talán nem is menne. És bár az efféle félelmemről még sosem beszéltem neki, szerinte túl sokat aggódok egyszerű dolgokon is, úgyhogy lehet, hogy én fújom fel, nem tudom. Mindenesetre eléggé alkalmazkodó vagyok és nem telepszem rá a másikra, főleg nem erőltetem rá a szokásaimat. Ha ez mindkét emberben megvan, szerintem nem lehet nagy gond.


31/N

2012. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább ember függő,mint kor kérdése,ha majd együtt élsz valakivel kiderül menyire tudsz alkalmazkodni hozzá,nekem egyre nehezebb,minél idösebb leszek,ezt észre vettem magamon.
2012. júl. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
45/nő: már csak egyedül, vagy max. laza kapcsolatban tudnám elképzelni az életem. Bőven van rá okom..
2012. júl. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaz en csak 25 vagyok, de nehezen tudom elkepzelni, hogy osszekoltozzek valakivel. Sajnos vannak hullamzo idoszakaim, amit en is nehezen viselek, nem rangatnek bele egy masik embert ebbe a lelkivilagba. Aztan fene se tudja, lehet egy nap talalkozik az ember egy masikkal, akivel elso perctol kezdve egy hullamhosszon vagytok minden teren, es akkor mar nem kell ilyeneken agyalni. Szerintem jon magatol majd.
2013. nov. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt is gyakorolni kell, mint a nyelvtant vagy a matekot és akkor nem lesz nehéz.
2013. nov. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!