Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen külsejű és szeméyiségű...

Milyen külsejű és szeméyiségű nőt tudtok elképzelni a Melinda névhez? Aztán megírom melyik válasz talált, ill melyik nem.

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 14:32
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
És hogyan becéznétek?
2012. júl. 29. 14:33
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Négy Melindát ismertem eddig és akár véletlen akár nem, mind a négyről ugyanaz mondható el: ledér, könnyelmű, könnyen kapható, harsány és nem számít neki más érzelme csak a sajátja, önző!
2012. júl. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%

Hirtelen 33éves nö jut eszembe!

Rövid egyszerü haj,

molet test alkat

182cm

nöies éret viselkedés

szolid öltözködés

sokat tapasztalt

ijesmi!

Meli

na talált?

2012. júl. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Értelmeset még nem láttam ezzel a névvel.
2012. júl. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

szia. Nekem egy volt munkatársam volt Melinda, úgy becéztük (kérésére) Melcsi.

Külsőre alacsony volt, átlagos testalkattal, szőke rövid hajjal.

Humoros és jó fej csajszi volt.

2012. júl. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ezekből ami biztos nem talált az a ledér, a könnyen kapható (kifejezetten "nehéz eset" vagyok e téren). 182 sem vagyok, meg molett sem. Van, aki Melcsinek becéz, de őszintén szólva nem tetszik, inkább a Linda, vagy a Mel jön be. Ami talált az az, hogy alacsony vagyok, átlag testalkattal, ám az alakomra háklis vagyok, igyekszem formában maradni, és volt rövid hajam és szerettem is mert könnyen kezelhető volt. Azóta hátközépig ér, és barna.
2012. júl. 29. 14:52
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legjobb gyerekkori barátnőm Melinda. Elég férfias, bokszol, és nem az eszéért fogják megölni az biztos. Magas, vékony, barna hajú, barna szemű. Soha nem volt az a típus akire mindig számíthattam, általában lelép/eltűnik ha szükség van rá. Ellenben, ha kell neki valami azonnal megtalál. Szeretem mert az egyik legrégebbi "barátnőm", de nem hiszem, hogy számíthatnék rá, tehát már nem barát, csak régi ismerős.
2012. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
Nagydarab, sportos, nem túl szép inkább férfias mint nőies. De ahogy írtad, te nem ilyen vagy.
2012. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
53%
Én Melinda vagyok, átlagos testalkatom van. Szokták dicsérni a külsőmet, tehát nem mondhatom magamat csúnyának, azt szoktam hallani, hogy kedves a tekintetem, és az is vagyok. Annyira buta sem lehetek, mivel egyetemre járok. Szeretek sportolni, és kifejezetten nőiesen öltözködöm.
2012. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
34%
Vörös vékony könnyelmű ribis.Utálom ezt a nevet.
2012. júl. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!