Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Nyár elején...

Ez normális? Nyár elején dolgoztam, kaptam 60 ezer forintot, amit anyám bankszámlájára utaltak, kaptam 15-öt. Másfél hónap alatt elköltöttem egy 5000est, és a 10esem ellopták.

Figyelt kérdés
Amikor merészeltem kérni a pénzemből elkezdtek üvöltözni, hogy mért verem el a pénzem, holott ellopták. Öcsém kb fél éve ELHAGYOTT egy 10est és őt vigasztalták majd adtak neki egy másikat. (Egyikért se dolgozott). Semmiből nem állna odaadni nekem a pénzem mert elég jól keresnek. Csak szerintem nem normális ez?
2012. júl. 31. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Következő munkád előtt csináltatsz diák számlát és arra kéred.
2012. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ez egy tanulópénz lesz neked,csináltass számlát,és akkor más nem tud hozzáférni,én az ösztöndíjamat megengedtem,hogy az egyik szülőm számlájára küldjék,de nagy részét meg sem kaptam
2012. júl. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Hogy mi? Hogy lopták el a pénzedet ha bankkártyán volt? Vagy anyukádék nyúlták le? Akkor meg ne várd hogy vissza adják...
2012. júl. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Saját számla.


És igenis kérd el a pénzed. Az a TIED. Az is a te veszteséged, hogy ellopták, de ami még megvan, azzal azt csinálsz, amit akarsz. El is tüzelhetnéd akár, semmi közük nem lenne hozzá.

2012. júl. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as! Írta, hogy megkapott belőle 15.000,-et készpénzben...
2012. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csináltass külön bankszámlát és kész.Én anélkül bele sem fognék semmibe.Ezek szerint a szüleidben nem lehet eléggé megbízni.Te dolgoztál meg érte,te kerested,azt csinálsz vele,amit akarsz.Ha ők adnák a pénzt,akkor talán jogos lenne,de így...
2012. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Apám dumája: Nincs pénzem hó vége van. Egy óra múlva egy 10-essel átküldött a boltba...

Saját számlát akartam, de annyira gyorsan jött a munka, hogy nem volt rá idő.

"Saját pénzemmel azt csinálok amit akarok" Erre: Ők ezt nem engedhetik meg.

2012. júl. 31. 17:39
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem fogják lenyúlni, hanem fokozatosan akarják odaadni vagy nem tudom hogyan, de nekem most kéne egy ötös.
2012. júl. 31. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!