Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküvő: meghívtak, nem megyünk...

Esküvő: meghívtak, nem megyünk. Illik nászajándékot adni?

Figyelt kérdés

Azért gondolom, mert a templomba szerintem elmegyünk, ott gratulálunk, kellene adni valamicske pénzt ez esetben?

Unokahúgomról van szó, nem vagyunk rossz viszonyban, de jóban sem. Ha összefutunk, pár mondat, ennyi.

Amiért nem megyünk, az az, hogy a szüleink régen összevesztek, enyémeket ezért nem hívta meg. Minket félvállról igen, de én így nem akarok részt venni. Ráadásul anyagilag sem engedhetek most meg egy ekkora kiadást. Mégsem akarok rossz lenni. Adjak?



2012. aug. 1. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha nem mentek az esküvőre, nem kell ajándékot sem vinni,még ha esetleg a templomba elmentek,akkor sem. De azért illik visszajelezni, hogy köszi a meghívást,de nem .
2012. aug. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Küldjetek a lakcímre egy szép gratuláló kártyát jókívánsággal, és ezzel le is tudtátok az illendőséget.
2012. aug. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze, már szóltam, hogy nem megyünk.
2012. aug. 1. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!