Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta utálja a fiam. Mit...

Azt mondta utálja a fiam. Mit tehetek hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

második férjem az elozo alkoholista volt csak magának élt.a fiam kiskoru muvész lélek jo magaviseletu tehát nem problémás.

neki szintén egy fia aki távol van csak szunetben van nálunk egy honapot.csak a számítogépet bujja és az apja"seggét"(bocsi)de nagyon kimutatja a férjem hogy mindenki látja hogy mennyire mellozi a fiam akivel természetesen egyutt élunk.vele kiabál meg állandoan bunteti,megszolja.azt állitja hogy a fiam hazug és persze az ové nem csak neki hisz csak benne bízhat.már nagyon elvagyok keseredve:(


2012. aug. 2. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lassan választanod kell a gyerek és a férj között.
2012. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
ki kell dobni az ilyet! mond meg neki vagy te, vagy a normális élet
2012. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A fiad sokkal fontosabb a férjednél, szóval vagy megbeszéled a férjeddel vagy elküldöd. Én az utóbbi mellett voksolnék.
2012. aug. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Állj ki a fiad mellett, felelős vagy érte.
2012. aug. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor összeházasodtatok vele együtt fogadott el, mint te is őt. Próbálj vele elbeszélgetni.
2012. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobban tennéd, ha otthagynád! Nagyon megfogja keseríteni a gyereked és ezáltal a te életedet is. Nem szeret téged, mert ha szeretne akkor a gyerekeddel együtt elfogadna. Nem kényszeríthet, hogy ne szeresd a fiadat. Mert férjed még lehet másik, de gyereked nem!!!!! Én is ilyen helyzetben vagyok csak itt én vagyok a "gyerek". Apukám felesége a kezdetektől utált pedig semmit nem tettem mindenért szekált, az ő gyereke meg persze azt csinált amit akart. Mára nagyon megromlott a viszonyunk én egyszerűen gyűlölöm őt, apu meg engem választott a fentebb írtak miatt is. Meg elege lett, hogy mindig engem ba.szogatott. Most őt szekálja. Éppen most áruljuk a házunkat. Ne hagyd, hogy tönkretegye a fiad és a te életedet. Nagyon együttérzek a fiaddal én is így jártam. Szinte teljesen idegbeteg lettem miatta, ne engedd, hogy tönkretegye a fiadat!!!!!

21/L

2012. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ezek szerint megint sikerült jól kifognod...
2012. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez durva.


Én a helyedben otthagynám ezt a fószert és egy normálisabbat keresnék. Sajnos nem tudod megváltoztatni. Döntened kell: vagy ez a nem túl kedves muksó, vagy a fiad.

Hasonló helyzetben én még ma kitenném a csávó szűrét, a gyerekem fontosabb!


27N

2012. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

minden képp a fiam mellett álok.szerencsémre a szuleim melletunk laknak a ház pedig csak az enyém.igen nagyon kifogtam megint:(

annyira gyulolom aazt hogy igy viselkedik.azt mondják az ismeroseim hogy tul jo vagyok hozzá.hát igazuk van-lett.koszi a válaszokat és mindenképp a fiam mellet vagyok és maradok!!!!!

2012. aug. 2. 20:02
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Most dobd ki az ilyet.Vagy én megyek oda és én dobom ki hogy még a lába sem éri a földet. Ilyennek nem hogy barátnőt. Életet nem adnék neki.
2012. aug. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!