Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyulsz a párod...

Hogyan viszonyulsz a párod exéhez, esetleg korábbi flört partneréhez?

Figyelt kérdés

4éves kapcsolat,ami élettársi.Az utóbbi hónapokban minden összejött,és ki szakitottunk.A párom aki a férfi a munka helyen össze ismerkedett egy nővel.Ismerem a nőt egy céges bulin találkoztunk.

Szóval a barátom szakított,de elsősorban nem a nő miatt,azonban benne volt h össze akár jönni vele.Mi szétmentünk es ő el kezdett vele ismerkedni.Találkoztak is,mi azonban ez idő alatt szinte végig tartottuk a kapcsolatot.

3hetet voltunk külön és a párom újra udvarolni kezdett.Azt mondta rájött h engem szeret és ezt a kapcsolatot mégsem akarja a bizonytalanra cserélni.Kibêkültünk.

A nő azonban továbbra is ott van időközönként a munkahelyén,és a céges bulikon is össze fogunk futni vele.

Én is.Ez a baj.Mégsem hagyhatjuk ki az összes céges bulit,mert ez s banda egy családias,jól összeszokott banda.

Közeleg is egy ilyen buli megint,azonban semmi kedvem hozzá a nő miatt.Valaki volt így h a párja kiszemeltje,exevel való találkozas elkerülhetetlen?

Hogyan viselkedjek?Nézzem levegonek?

Mert az nem megoldás ha nem megyek-megyünk el emiatt nem?


2012. aug. 3. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Ott volt a nő is, mégis téged választott. Innentől szerintem nem kell foglalkozni vele. Én legalábbis így vagyok, kit érdekel hogy kivel flörtölt, amikor most már velem van? :)
2012. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Ennek az az oka, hogy nem bízol meg a párodban. Ha megbíznál benne teljesen, és biztos lennél benne, hogy már nincs köztük semmi és csakis téged szeret, akkor semmi okod nem lenne azon gondolkodni, hogy hogy viselkedj az exével, ugyanúgy viselkednél vele, mint bármelyik másik nővel a világon.
2012. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez nem csak a szimpla bizalom kérdés.Màr sosem fogok tubno úgy viselkedni vele,mint bármelyik más nővel.De nem azért mert a páromba nem bízok.
2012. aug. 3. 16:41
 4/14 anonim ***** válasza:
én "jóban" vagyok az exével. Néha szoktunk beszélgetni fb-n, vagy én szólok a férjemnek, hogy jó lenne felköszönteni, ő is felhívott. Nincs bennem harag, 3,5 évig voltak együtt,boldoggá tette. Sajnos most halt meg az ex öccse 20 évesen, a férjem hazament a temetésre. Ebben semmi kivetni valót nem találok.
2012. aug. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Azért más ez a helyzet,mert kimondottan nem az exe.Ez a nő belemászott ebbe a kapcsolatba.Persze tudom erről nem csak ő tehet.

De ők màr szakítás előtt másfél hónapon át smsezgettek és telefonálgattak.

Ha rendesen az exe lenne akkor én sem lennék rosszban talán vele,de így iszonyat gyűlölöm.

2012. aug. 3. 16:47
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

bocs, korábbi exről volt szó, azért válaszoltam.

nézd levegőnek őt, miközben a párodon meg lógsz. Éreztesd vele, hogy ő alulmaradt, tudnia kell, hol a helye.

2012. aug. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Ja, az más, ha még együtt voltatok, mikor már vele flörtölgetett a barátod, mert az megcsalás. Így én se bíznék a srácban, még csak vissza se fogadtam volna. A barátod most épp két szék közé próbál leülni, és ilyenkor seggre szokás esni...
2012. aug. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el, ha a párod is megy! Ha nélküled megy, akkor azt hinné a csaj, h szabad a pálya...
2012. aug. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Felnőtt vagy, nem? Ha felnőtt vagy, viselkedj civilizált ember módjára.

Felesleges azt hazudnod magadnak, hogy a nőre nem tudsz úgy nézni, mint egy másik nőre. A probléma azzal van, hogy 3 hét szünet = legalizált megcsalás. Azt kell feldolgoznod, hogy a párod a szakítás utáni 3 héten belül egy másik nővel volt, mindegy, kivel. Ha ezt fel tudod dolgozni, van jövője a kapcsolatnak. Ha nem, akkor nincs.

2012. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mellesleg a csaj nem mászott semmibe. Ő összejött egy látszólag facér pasival. Jelentkezzen, aki ezt nem tenné meg, ha bejönne neki a pasi.
2012. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!