Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy régi kapcsolatból lehet...

Egy régi kapcsolatból lehet később barátság? Tapasztalatok érdekelnének.

Figyelt kérdés

4 évig együtt voltunk, borzalmasan szerettük egymást, de szétmentünk minden harag nélkül, egyszerűen elmúlt valami, már nem jöttünk ki olyan jól. Én más városba mentem dolgozni, nem beszéltünk közel egy évig, mert mindkettőnknek nagyon fájt a szakítás, de már nem tudtuk helyrehozni sehogy. Azonban most felbukkant, szeretne találkozni velem. Vajon lehetünk barátok? Nagyon egymásra voltunk hangolva a kapcsolatunk alatt, mindig jókat is beszélgettünk, hiányzik is a társasága, bár túl vagyok rajta véleményem szerint. Azóta neki is volt barátnője, és nekem is volt egy rövidke kapcsolatom.

Van ilyen történetetek esetleg? Barátnőim mind azt mondják, hogy ebből felfog megint lángolni valami, mert elő fog törni a múlt. Ezt viszont nem szeretném.

24L



2012. aug. 5. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,de az új párok nem szoktál tolerálni.
2012. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha mind2-en lezártátok magatokban az érzelmeket, akkor lehet.

Egyébként minek keresni a barátságot, lehet egy ideig müködni fog, de ugyanakkor el is durvulhat.

2012. aug. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tapasztalatom az, hogy nem, de lehet, hogy csak nekem nem sikerült :)
2012. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ki fog derülni, de az esetek 80% ban nem fog menni. Ha nem miattatok, akkor az új párotok miatt.
2012. aug. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekünk sem sikerült sajnos.
2012. aug. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem
2012. aug. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem sem!!! Egyik exemmel sem beszélgetek!!! Én nem hiszek a párkapcsolat utáni barátságban!!!! Hisz akkor szerintem az egyik "többet" azaz vissza akarja kapni a másikat! Szerintem! De ha nincs párotok, lehet hogy megint összejöttök, és mondjuk jobb lesz mint azelőtt! Bár ha te ezt nem akarod....... Mindenesetre sok sikert!
2012. aug. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
barátságból lehet szerelem ,de szerelemből nem lehet barátság. én az eddigi tapasztalataim alapján egyértelműen azt mondom ,h nem.
2012. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!