Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Ugye nem csak nekem van paraszt anyósom és apósom?

Mindkettő alkoholista,mi szépen élünk ők mégis állandóan piszkálnak.8éves gyerekem van,nem engedem hozzájuk mert azt mondta utálja a gyereket és szájon is vágta.Nem beszámíthatóak ölik,verik egymást,minket hívogatnak zaklatnak.Egyszerűen utálom őket.

2008. máj. 8. 18:16  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Üdvözöllek a körben:) Nekem is ilyen anyósom apósom van, annyi különbséggel, hogy nincs gyerekünk, és én nem járok hozzájuk. ( A páros se szívesen, csak néha néha hazaszalad) Hogy ölik e egymást azt nem tudom, de nagy ugatásokat szoktak csapni. Én se fogom hozzájuk engedni a gyerekemet ( ha lesznek) 8 év alatt egyszer találkoztam anyósommal, apósomat néhányszor láttam, de nem bizti hogy megismerném őket az utcán. De szép is, ha az embernek nincs apósa anyósa :)))))

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont 2008. máj. 8. 18:26 Privát üzenet
az előbb páromat akartam írni:) nem párost::D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/14Időpont 2008. máj. 8. 18:26 Privát üzenet

hát annyira nem jó após anyós nélkül. férjnél voltam és az 5 év alatt 2 anyosomat temettem el (egyik sem volt hú de közeli meg nagyon aranyos, de elég rossz volt)

aztán mostani páromnak tündéri szülei vannak akik igazán rendes emberek, de 600 km-re laknak, a szüleim 1000-re . olyan jó lenne ha itt lennének a közelben.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont 2008. máj. 8. 18:45 Privát üzenet
Akkor én nagyon szerencsés vagyok. Az enyémek tündériek!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/14Időpont 2008. máj. 8. 20:16 Privát üzenet
Apósomat sosem láttam,anyósom meg egy szemét k..va!Nem vagy egyedül...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont 2008. máj. 8. 21:49 Privát üzenet
Én aposomat nem ismertem,de ivott mint az állatt.Anyosom nem iszik de egy bunkó paraszt.Ezt máshogy nem tudom kifejezni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 99%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/14Időpont 2008. máj. 9. 09:59 Privát üzenet

Szia.

Ùgy látszik a többségünknek nincsen szerencséje.Èn sem igazán csípem az enyémet.Egy hónapban kb.egyszer megyek hozzájuk,van hogy még egyszer sem.Régebben elég sokat ba´ntott szóbal,és ö azt hiszi,hogy én mindent elfelejtettem.Hát sajnos az ilyen "béka"kifejeze´seket nem lehet.Álltalában a fiu´s anyuka´k ilyenek.A fe´rjem szereti a szüleimet,meg szerintem is tök ó fejek.Bár az anyósom lenne olyan mint a szüleim.Csak sajna a szüleim 1000km-re laknak,anyósom meg velünk egy városban.

Fel a fejjel.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/14Időpont 2008. máj. 9. 15:53 Privát üzenet
Az én anyosom uralkodik az egész családon ,a férjemet ugráltatja,egyszoval nagyon szemét.Tudom h a férjem a hibás,mert egyetlen szavára ugrik.Nem tud választani az anyja és kőztem.Nehéz igy kiszolgáltatva.Nem lakunk eggyütt szerencsére,de elég kőyel.Kb 2-3 naponta látom a pofáját.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 98%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/14Időpont 2008. máj. 12. 09:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jó hogy nem vagyok egyedül,bár ez szar dolog. Hát szenvedjünk tovább.

# 9/14Időpont 2008. máj. 13. 19:07 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Részvétem! Az én anyósomnak is kilóg a kapanyél a szájából az biztos. Nem lehet sehol sem megjelenni vele, mert mindenhol leéget a beszólásaival. A legszebb, hogy most babát várunk, és most ez a téma, ahová csak megyünk. De ezzel is bánt, teszi a megjegyzéseit, ami nagyon bánt. Utálja az egész család, a testvérei nem is beszélnek vele, minket a párommal imádnak. Főleg, hogy kismama vagyok, az összes nagynéni, meg keresztszülő agyonra kényeztet. Kérdeztem is tőle, hogy lehet hogy az anyja ilyen bunkó, a testvérei meg kultúrált emberek? Szegény párom nem tudott mit mondani, de már neki is nagyon felmegy néha a pumpa. Úgyhogy teljesen megértelek!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/14Időpont 2008. máj. 15. 18:47 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A férjem, ha az anyósom nálunk van, teljesen átveszi anyósom beszédstílusát, téged is idegesítene ennyire, mint engem?
Kiakadhatok azon hogy ha valami rosszat készül tenni 14 hónapos kislányom, akkor anyósom azzal fegyelmezi hogy "ne tedd, jön anyád és megver"?
Temetés, ahogy anyósom/sógorom akarja? Az nem számít, hogy az én férjem volt?
Mit tudok tenni, hogy pénzéhes, tarhálós anyósom és apósom végleg elfelejtsen minket?
Anyósom miért ilyen, mit tudok tenni?
Minden valószínüség szerint anyósom megcsalja apósom, csak én tudom. Mit tegyek?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!