Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem csak nekem van...

Ugye nem csak nekem van paraszt anyósom és apósom?

Figyelt kérdés
Mindkettő alkoholista,mi szépen élünk ők mégis állandóan piszkálnak.8éves gyerekem van,nem engedem hozzájuk mert azt mondta utálja a gyereket és szájon is vágta.Nem beszámíthatóak ölik,verik egymást,minket hívogatnak zaklatnak.Egyszerűen utálom őket.
2008. máj. 8. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Üdvözöllek a körben:) Nekem is ilyen anyósom apósom van, annyi különbséggel, hogy nincs gyerekünk, és én nem járok hozzájuk. ( A páros se szívesen, csak néha néha hazaszalad) Hogy ölik e egymást azt nem tudom, de nagy ugatásokat szoktak csapni. Én se fogom hozzájuk engedni a gyerekemet ( ha lesznek) 8 év alatt egyszer találkoztam anyósommal, apósomat néhányszor láttam, de nem bizti hogy megismerném őket az utcán. De szép is, ha az embernek nincs apósa anyósa :)))))
2008. máj. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
az előbb páromat akartam írni:) nem párost::D
2008. máj. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

hát annyira nem jó após anyós nélkül. férjnél voltam és az 5 év alatt 2 anyosomat temettem el (egyik sem volt hú de közeli meg nagyon aranyos, de elég rossz volt)

aztán mostani páromnak tündéri szülei vannak akik igazán rendes emberek, de 600 km-re laknak, a szüleim 1000-re . olyan jó lenne ha itt lennének a közelben.

2008. máj. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én nagyon szerencsés vagyok. Az enyémek tündériek!
2008. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Apósomat sosem láttam,anyósom meg egy szemét k..va!Nem vagy egyedül...
2008. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Én aposomat nem ismertem,de ivott mint az állatt.Anyosom nem iszik de egy bunkó paraszt.Ezt máshogy nem tudom kifejezni.
2008. máj. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Ùgy látszik a többségünknek nincsen szerencséje.Èn sem igazán csípem az enyémet.Egy hónapban kb.egyszer megyek hozzájuk,van hogy még egyszer sem.Régebben elég sokat ba´ntott szóbal,és ö azt hiszi,hogy én mindent elfelejtettem.Hát sajnos az ilyen "béka"kifejeze´seket nem lehet.Álltalában a fiu´s anyuka´k ilyenek.A fe´rjem szereti a szüleimet,meg szerintem is tök ó fejek.Bár az anyósom lenne olyan mint a szüleim.Csak sajna a szüleim 1000km-re laknak,anyósom meg velünk egy városban.

Fel a fejjel.

2008. máj. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyosom uralkodik az egész családon ,a férjemet ugráltatja,egyszoval nagyon szemét.Tudom h a férjem a hibás,mert egyetlen szavára ugrik.Nem tud választani az anyja és kőztem.Nehéz igy kiszolgáltatva.Nem lakunk eggyütt szerencsére,de elég kőyel.Kb 2-3 naponta látom a pofáját.
2008. máj. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jó hogy nem vagyok egyedül,bár ez szar dolog. Hát szenvedjünk tovább.
2008. máj. 13. 19:07
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem! Az én anyósomnak is kilóg a kapanyél a szájából az biztos. Nem lehet sehol sem megjelenni vele, mert mindenhol leéget a beszólásaival. A legszebb, hogy most babát várunk, és most ez a téma, ahová csak megyünk. De ezzel is bánt, teszi a megjegyzéseit, ami nagyon bánt. Utálja az egész család, a testvérei nem is beszélnek vele, minket a párommal imádnak. Főleg, hogy kismama vagyok, az összes nagynéni, meg keresztszülő agyonra kényeztet. Kérdeztem is tőle, hogy lehet hogy az anyja ilyen bunkó, a testvérei meg kultúrált emberek? Szegény párom nem tudott mit mondani, de már neki is nagyon felmegy néha a pumpa. Úgyhogy teljesen megértelek!
2008. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!