Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez zavarni fogja majd a...

Ez zavarni fogja majd a párom? Vagy ha szeret elfogad így? (szoba gondok)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában gondolkoztam el, hogy elég gáz fala van a szobámnak, mivel vízes a fal kívülről, így lepotyog úgymond a fal, és felül tök szép színű, viszont alul, nincs fal rajt,és nagyon zavar. De nem lehet ellene semmit csinálni, mert festés után 2-3 hónap múlva újra lepotyog. Anyu meg akarta csináltatni, de mivel ez lenne 2 hónap múlva is, úgy gondolom, nincs sok értelme, ágyat, szőnyeget, gépet, tv-t, szekrényeket cipelni, attól félek, ha hazahoznám majd 1-2 év múlva a párom (ha lesz addigra), akkor majd ezért lefog nézni, és nem fog szeretni itt lenni...=/

Mit tennétek? Felesleges a félelem? Nem tudom, hogy én látom hatalmasnak a problémát, vagy egy kapcsolatban nem lesz ez gond?!

Köszönöm előre is:)


2012. aug. 15. 17:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Azért talán lehetne valamit tenni ellene. Valamilyen anyaggal bevonni a falat (amivel az álmennyezetet is csinálják). Ha szeret a párod, akkor ezt a hibát elnézi majd, sőt tenni is fog ellene.
2012. aug. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt a szobám egyik falának egy része, én teleragasztottam poszterekkel.

De az is jó, ha elétolsz egy szekrényt.

2012. aug. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én az egészségedet jobban félteném. Egészségtelen ilyen szobában élni.
2012. aug. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szóval még nincs is párod de már ezen agyalsz? :)


Szerintem felesleges, maximum elmondod neki egyszer az okot és ennyi. Biztos megérti majd, és nem hiszem, hogy ez lesz a legfontosabb amivel foglalkozni fog.


Úgyhogy nyugi! Ne agyalj ilyen butaságokon feleslegesen.

2012. aug. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Folytonos szellőztetés, mert valóban nem egészséges. Úgy egész nap nyitva van az ablak.


Köszönöm amúgy mindenkinek, nincs még párom, de már most ezen agyalok igen. Természetesen tenni szeretnénk ellene, és fogunk is, de egyenlőre, most ezt nem lehetne, én pedig elkezdtem ezen rágódni=/.

2012. aug. 15. 17:37
 6/20 anonim ***** válasza:

nem hiszem h 1 szoba falának a minősége fogja meghatározni 1 ember érzéseit irántad.

egyébként keressetek fel 1 jó szakembert,hátha tud mondani valami okosat

2012. aug. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nagyon reménykedem ebben

Köszönöm egyébként a tanácsokat, tényleg beszéltek már mindennel, kiakartuk azt próbálni, hogy bekövezzük addig amíg lejön, és ott ilyen szép színes kövek lennének, felül az alapszínt nem bántanánk, de lebeszéltek róla minket, mert, hogy az alatt meg mégjobban lejönne, és a szoba is egészségtelen lenne, meg a kövek is kijönnének...Azért csinálunk még vele valamit persze, csak hát most ebben a helyzetben nem tudunk mit, festés után 2-3 hónappal ez a felállás megint, szinte értelme sincs. Alul poszterezni nem tudom, mert a szőnyeg felé 3 centivel, hogy néz ki a poszter: D=/ Ha felül lenne azt tényleg meg lehetne oldani, de az adott probléma a fal aljával van.

2012. aug. 15. 17:42
 8/20 anonim ***** válasza:
A párodat ez nem hinném hogy zavarja, nem a te hibád. Ellenben az egészségre nagyon káros, belül valszeg szanaszét van már rohadva és penészedve a fal... mindenképpen le kellene szigetelni rendesen, mert komoly tüdőproblémákat és allergiát is okozhat többek között. Nálunk is ez a helyzet, mi mondjuk albérletben vagyunk, de emiatt most költözni kényszerülünk sajnos.
2012. aug. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ja, és az ágyad semmiképp se legyen a fal közelében, mert sok időt töltesz akkor alvással a közvetlen közelében, ami még egészségtelenebb mintha kicsit távolabb lennél (jobban belélegzed a penészt)! előző voltam.
2012. aug. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
nekem be van ázva egy darabon a falam. odahúztuk az ágyat + egy ilyen falikárpitot is tettünk oda és semmi nem látszik(szinte).
2012. aug. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!