Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érzem magam nőnek a párom...

Nem érzem magam nőnek a párom mellett, mert nincs benne egészséges féltékenység sem felém, normális ez?

Figyelt kérdés

Lassan ott tartok, hogy ki provokálom, de ez egyik félnek sem lenne jó.

Azt mondta, addig örüljek amíg megbízik bennem, mert ő vagy nem féltékeny, vagy betegesen.



2012. aug. 16. 14:42
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

2 éve vagyunk együtt, kapcsoltunk elején még volt.

Nem is a féltékenység hiányzik, hanem a féltés.

2012. aug. 16. 14:44
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
Miért kellene féltékenynek lennie? Nem attól nő egy nő, hogy a párja féltékeny rá.
2012. aug. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
A féltés és a féltékenység egész más dolgok. Félthet, hogy elcsap a villamos és féltékeny lehet egy pasira. Nem ugyanaz. Melyiket szeretnéd? És miért?
2012. aug. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is így van. De nálunk már volt olyan helyzet, hogy egy pasi kikezdett velem, de ő kb lesz@rta. Szerintem engem nem szeret, de azt nem tudom, hogy Téged igen-e.
2012. aug. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Mindkettő igazából.

De főképpen az hogy nőnek érezzem magam, hiányzik az egészséges féltékenység, és ez engem nagyon zavar.

2012. aug. 16. 14:46
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom se volt, aztán egyszer kiakadt, ráadásul egy meleg srácra. Mostanában azért észreveszem, de az előző pasimhoz képest nem az. Ne ettől érezd magad nőnek, hogy féltékeny e, hanem, hogy, hogy bánik veled. Én örülök, bár okot se adok, hogy nem az, mert az előző páromtól már féltem szinte.
2012. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem meg pont hogy szeret és te vagy megzakkanva. Az önértékelési problémát a szihológussal oldjátok meg, ne a párkapcsolatod tedd vele tönkre.
2012. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan, hogy egészséges féltékenység.

Féltékenység = önbizalomhiány, bizonytalanság. Az pedig nem egészséges. De az sem, hogy elvárod ezt. Így valószínűleg te vagy önbizalom hiányos és bizonytalan. Ezt nem a párodnak kell orvosolni!!

2012. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%
Nincs egészséges féltékenység. A féltékeny ember saját tulajdonának tekinti a partnert, pedig nem az.
2012. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de önértékelési problémáim nincsenek, szóval ez tuti hogy nem lehet a háttérben.

Igenis van egészséges féltékenység, főleg ha olyan a szituáció.

2012. aug. 16. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!