Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, a nevelőapám...

Mit csináljak, a nevelőapám állandóan bunkón viselkedik velem?

Figyelt kérdés

Mindenbe beleköt, piszkálódik és ha mondok neki vmit akkor még én vagyok a szemtelen, mert hogy merem én ezt megcsinálni vele?! Néha megkérdezi, hogy vagyok, mit csináltam ma meg a hasonló sablon szövegek és aznap tök kedves, de másnap meg jön a piszkálódás. Már anya is beszélt vele, hogy legyen velem kedvesebb, de semmi változás nincsen. Beszélgetni egyszerűen nem lehet vele.

Mit csináljak?

15/L



2012. aug. 16. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szard le, hagyd rá a dolgokat. Akármennyire irritál, hogy piszkál ne mutasd neki, majd megunja. Bár nem értem pontosan mit értesz piszkálódás alatt :)
2012. aug. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Először is köszi, hogy válaszoltál. :)

Piszkálódás alatt azt értem, hogy ha véletlen elfelejtek vmit, amire ő megkért akkor kb. egy hétig azon "lovagol", hogy én még arra sem voltam képes pl. hogy elmosogassak pár tányért.

2012. aug. 16. 16:37
 3/10 anonim válasza:
És amikor édesanyád beszélt vele, arra hogyan reagált? A kezdetektől ilyen vele a kapcsolatod? Szerintem beszélj édesanyáddal mégegyszer, kicsit alaposabban, hogy téged ez mennyire bánt és jól esne, ha orvosolná a problémát.
2012. aug. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Amikor anya beszélt vele, akkor pár napig elég jól elvoltunk, de utána megint ugyanaz volt a helyzet.

Viszont az első másfél évben tök rendes volt meg minden, de most már ez nem mondható el. :(

Viszont fogok majd beszélni anyuval megint, hátha... :)

2012. aug. 16. 17:15
 5/10 anonim válasza:
És a te részedről nem történt semmi olyen, ami őt esetleg bánthatta? Hanyagság otthon? Rossz tanulmányi eredmények?
2012. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát a szobám az kicsit rendetlen :D, de amúgy kitűnő tanuló vagyok.
2012. aug. 16. 19:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, akkor vannak ötleteim.
2012. aug. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsónak: Köszi, de nem élnék a lehetőséggel. :)

És egyébként meggkértem anyut, hogy beszéljen vele mégegyszer. :)

2012. aug. 16. 22:03
 9/10 A kérdező kommentje:
*megkértem
2012. aug. 16. 22:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Dédnagyanyám volt ilyen, a sírba bele bírta volna dumálni az embert. Ha valami rossz fát tettünk a tűzre, két hétig hallgathattuk. Olyan volt, mint valami rossz lemez, ami beakadt. Komolyan mondom, még Jézust vagy Gandhit is ki tudta volna hozni a béketűrésből.
2012. aug. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!