Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltöznél a pároddal albérle...

Elköltöznél a pároddal albérletbe, ha élhetnétek a szülői házban úgy, hogy csak anya él ott, de sokat nincs otthon?

Figyelt kérdés

Nehéz döntés elé jutottunk, össze szeretnénk költözni a párommal, viszont annyi pénzünk még nem jött össze, hogy saját házat vegyünk.


Két választás maradt, albérlet, ami csak elviszi a pénzt, mellette nem tudunk tovább gyűjtögetni.

Vagy hozzánk költözünk. Én csak anyával élek itthon, de sűrűn nincs itthon, a hétvégéit ritkán tölti itt. Egyébként jó természete van, könnyű vele kijönni, nem szól bele semmibe. Ha csak rezsire kell költenünk, sokat tudnánk spórolni hogy saját házat vehessünk...


Ti melyiket választanátok?


A másik dolog ami haza húz, hogy szeretnénk gyereket is vállalni, viszont a páromnak olyan munkája van, hogy minden 3. éjszakát bent tölti a munkahelyén. Egy kis baba mellett ez szörnyű lenne, az első pár évben jól jönne ezeken a napokon a segítség, otthon pedig anya segítene mindenben.


2012. aug. 16. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Mi is így voltunk, mint ti. Mi anyumhoz költöztünk, mert tudtunk félretenni, és sokat segÍtett az elején a babával.

Szerintem jó döntés volt, szóval én ezt ajánlanám nektek is.

2012. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Erre a kérdésre Te magad is tudod a választ! :) Édesanyád ritkán van otthon,könnyű kijönni vele és nagyon sok pénzt tudnátok megspórolni.Miért mennétek albérletbe?
2012. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Oké, neked szupi lesz anyuval, szereted, aranyos, stb...

Csak azt ne felejtsd el, hogy a párodnak ő az anyósa, és nem minden férfi alél el az örömtől, ha az anyósával kell lakni.

2012. aug. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk fordítva van így, páromhoz tudnánk költözni, ő viszont anyukájával él együtt, és valószínűleg oda is fogunk. Nem lenne nagy gond, mert kétszintes házról van szó, szép, jó tágas, jó környéken van (mármint nincs gyanús szomszédság, szép a környék, nem túl zajos, de viszonylag könnyen be lehet jutni a belvárosba, nem lennénk elszakítva az élettől, úgy is, mint színház pl.). Anyukája picit helikopter típus, de egyébként aranyos és kedves, és nem zavarna túl sokat.

Én a helyedben mindenképpen anyukátokhoz költöznék, ha neki nincs kifogása ellene. Sokkal fölöslegesebb a kemény munkával megkeresett pénzt vmi olyan dologra költeni, ami nem is a tietek, és bármelyik percben kirakhat a tulaj onnét... fleg ha van másik, sokkal jobb alternatíva.

2012. aug. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Mi megbántuk hogy odaköltöztünk párom anyukájához.

Nagy kétszintes ház,jól kijöttünk amig heti 1-2 napot voltam ott.Aztán összeköltözés,felajánlotta hogy költözzünk ott össze,ő se marad egyedül,nekünk sincs albidij,neki is kevesebb a rezsi ha elosztjuk.Belementem.

Ezt követte 3 hónap pokol,amibe létezett beleszólt,5 perc nyugtot nem hagyott,igy mégiscsak albérlet,azóta élünk nyugalomban,meglátogatjuk 2 hetente (és panaszkodik hogy rengeteg a rezsi)

2012. aug. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már te döntöttél: a szülőhöz költöztök. És igazad is van.
2012. aug. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!