Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arról, h a...

Ti mit gondoltok arról, h a párom a szüleivel megy nyaralni? ők szépen eltervezték és engem kész tények elé állítottak. Mikot megyünk kivel és kész. Én nem vagyok hajlandó de menni a de a párom a lányával elmegy. Ez milyen dolog?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Tisztában vannak vele hogy egy ünneprontó vagy akinek semmi se elég jó, de így is menni akarnak és nem igazán érdekli őket a negatív kriticizmusod ezért mennek.


Benned van a hiba.

2012. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Ezt nem értem: "Én nem vagyok hajlandó de menni a de a párom a lányával elmegy. "
2012. aug. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Ezek szerint vannak akik eltudnak menni nyaralni, akár anyós/após segítséggel.
2012. aug. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Most az bánt, hogy kihagytak a szervezésből? Ki megy nyaralni? A párod, a szülei, meg a párod lánya? Miért nem akarsz menni? Együtt éltek a pároddal? Hány évesek vagytok?
2012. aug. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Én nem úgy látom, mint az első válaszoló. Inkább azt érzem, hogy nem tekintenek egyenrangú családtagnak, de még a fiúk párjának sem fogadnak el. Ez elég baj. Legalább a párod állhatna melléd, ha már a szülei nem teszik. Ez tehát egy igen csúnya dolog. A párodtól legalább annyira, mint az ő szüleitől.
2012. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Most írd le, hogy mi is bánt! Az, hogy nélküled megy a párod, vagy az, hogy a szüleivel megy?
2012. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Jajj hagyjuk már ezt a hülyeséget, hogy mindenki rossz csak a kérdező nem...


Ha valakit kihagynak a szervezésből meg a családi életből az azért van mert mindig csak gáncsoskodik és keresztbetesz ahol tud, illetve semmi hajlandóságot nem mutat az együttműködésre.


Az ilyen embert szépen megkell kerülni és hagyni hogy elsodorja mellőlünk az élet.

2012. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ki állná a nyaralás költségeit?


Illetve mióta vagytok együtt, hány évesek vagytok, együtt éltek-e?

2012. aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Én ma megbeszéltem a párommal, hogy szeptember végén megyünk esküvőre a gyerekkori barátjához. Vagyis ő eltervezte, engem pedig beavatott, és ennyi. Persze, benne vagyok, nem nagyon ismerem pedig a haverját, de megyek, mert a párom szeretné... Szerintem jó, hogy nem csak a párját veszi figyelembe, hanem a lányát is. Teljesen normális dolog.
2012. aug. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Most mi is a gondod? A szülők vagy a gyerek vagy, hogy téged nem kérdeztek? Csak azt nem írtad, hogy miért nem vagy hajlandó elmenni velük.
2012. aug. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!