Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan férfi, aki 20...

Van itt olyan férfi, aki 20 évesen már elkezdte a "felnőtt" életet ( és nem több most 23-25nél)?

Figyelt kérdés
Hogy hatott ez a kapcsolataidra? Én 21 vagyok, elkezdtem dolgozni és anniy lett szinte minden kötelékemnek. Főleg lányokkal. A legtöbjükkel nem tudok találkozni, esélyem nincs így randizni velük. 21 évesen meg a munkahelyen találni barátnőt...elég kevesen dolgoznak nálam fiatalabb lányok egyáltalán bárhol. Nektek hogy ment az átállás? Én elég rosszul viselem.
2012. aug. 19. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:

18 évesen kezdtem.

Akikkel előtte tényleg jól megvoltam és valóban lehetett rájuk számítani, azok most is megvannak. [Most vagyok 20,5]

A többi meg le van tojva.

Barátnőm is van, több, mint 1 éve.

2012. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akik azelőtt melletted voltak,hogy melózni kezdtél most is ott lesznek.Ha meg nem akkor meg sem érdemelnek..

egyébként meg,mit nem adnék egy ilyen srácért :D legalább már felnőtt és tudja viselni a tetteinek a következményeit

2012. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen kezdtem, volt olyan hely ahol dolgoztam 10 lány között én voltam az egyetlen fiú, ez elég furcsa volt azok után hogy például középsuliban nem volt egyetlen lány sem az osztályunkban. Azóta volt 3 bnőm volt, sajnos egyik sem lett tartós, de nem ezen múlt. A régi barátok még megvannak csak már nem tartjuk olyan gyakran a kapcsolatot.
2012. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24 vagyok most.
2012. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ahan, értem. Akkor én viselem nehezen hogy középsuliban naponta 100-200 ember vett körül, minddel beszélni, hülyülni és most meg...van 10 40-50 év közötti házas munkatársnőm és egy huszonéves - foglalt - lány és ennyi akivel napközben találkozom. Este meg nincs erőm elmenni valahová. Szívás :))

Na de, majd belerázódom..


Lány válaszoló: Mit nem adnék hogy a közelben gondolnák így a fiatal lányok.

2012. aug. 19. 21:32
 6/7 anonim ***** válasza:
A barátom is 18 éves kora óta dolgozott, most egy évet kihagyott (21 éves), mert tanult, aztán megy megint vissza. Mi 2 éve vagyunk együtt, tehát nem hatott negatívan a kapcsolataira, lettek új barátai, stb.
2012. aug. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon nehezen viselem.Nekem már 22 éves koromban elkezdődött,amikor csúsztam fősulin.De igazából az,hogy egyedül maradtam,annak a jele,hogy nem voltak körülöttem igazi barátok,akikben megbízhatnék.Mert arra van időd,amire akarod,hogy legyen.Nekik rám nem volt idejük,csak akkor,ha kellett nekik valami.Gimiben engem is nagyon sok ember vett körül és még mindig hiányzik.Most meg örülök,ha pár barátommal tudok találkozni,velük is szökőévben egyszer,mert mindenki el van foglalva a saját dolgaival.Még az általános is hiányzik és ez szégyen,mert anno már alig vártam,hogy elballagjak,annyira utáltam.De most azt mondom,hogy még abban a nyomorult környezetben is több örömöm volt,mint itt a nagy büdös semmiben.Sz@r a felnőtt élet és a világ is egyre rosszabb lesz.Én néha már abban reménykedek,hogy igaz a jóslat és karácsonykor tényleg világvége lesz,jön egy nagy meteor és mind meghalunk.Mert ennek a vegetálós életnek nem sok értelme van,ennél még a halál is jobb.Igyekszem nem túl pesszimista lenni,de nagyon elkeserítő,amit látok magam körül.
2012. aug. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!