Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A "beszélgetés" Változtatott...

A "beszélgetés" Változtatott valakinek a kapcsolatán?

Figyelt kérdés
Mert itt mindig azt a tanácsot adják a legtöbben,hogy beszéljétek meg a gondokat.Mi megbeszéltük de mégsem változik semmi.Akkor meg minek a nagy beszélgetés?
2009. júl. 24. 08:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem általában süket fülekre talál a beszélgetés és csak jobb híján szokták javasolni. Én évekig beszélgettem, aztán fogtam magamat és elváltam. Ma már tudom, hogy az első felesleges beszélgetés után kellett volna megtennem.
2009. júl. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
50%
Igen, a beszélgetés amúgy nesze semmi fogd meg jól. A többség nem tud mit tanácsolni, de hogy mégis mondjon valamit, hát ezt :S A nyílt kenyértörés sokkal célravezetőbb.
2009. júl. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én is erre jöttem rá.Évek óta van gy problémánk a párommal és hiába mondom neki a mondókámat az a válasz mindig ugyan az,hogy ok majd megváltozok de SEMMI NEM VÁLTOZIK!!!!Akkor meg minek koptassam a szám?
2009. júl. 24. 08:40
 4/23 anonim ***** válasza:
51%

Pont most tettem fel egy kérdést én is, és előre félek a beszéljétek meg tanácstól. Merthogy én beszélnék, a párom meg nem...ha meg meghallgat, értelek én cica felkiáltással két napig még vissza is emlékszik a megbeszéltekre.

Most úgy döntöttem, úgy csinálok,mint ő. Sehogy.

Nem mondok semmit. Nincs véleményem, ötletem. Nincs mondanivalóm.

Ennyi.

2009. júl. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

De minek él valaki együtt olyas valakivel, akivel beszélgetni sem tud???

Azt ne mondjátok, hogy mert szeretitek! Mert olyan embert nem lehet szeretni, akivel még meg sem értem magam!

A párom és én mindig és mindenről beszélünk, ha gondunk van kibeszéljük, ha nehezebben mondjuk el kihúzzuk egymásból, de soha semmi sérelem vagy bánat nem marad a véka alatt!


Ez nekem nem evidens!!!

2009. júl. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%

És bocsánat, ha valakit megbántottam a véleményemmel!

Nem az érzelmeiteket szerettem volna cáfolni!!!

2009. júl. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Engem ugyan nem bántottál meg, mert igazad van.

Van pl. egy hosszú (még leánykorból) való barátságom. Mindig mindent megbeszéltünk a barátnőmmel, ha véleményünk volt a másikról azt is megmondtuk, még ha negatív is. Őszintén, egymás szemébe. Olyan "csernusimrésen" is. És szerintem ez a barátság (barátnőség, bocs) ezért tud már ennyi ideje tartani. Pedig szinte semmi közös nincs bennünk, két teljesen eltérő nőtipus vagyunk.

Igazad van, hogy addig él egy kapcsolat, bármiféle legyenis, míg két ember beszélni tud egymással.

Ha nem tud?

Oké a jótanács, hogy hagyd ott, válj el, de azért ez nem ilyen egyszerű. Többnyire eljut oda az ember, de addig még igen sok kört lefut.

Csak gratulálni tudok neked, hogy ilyen jó a kapcsolatod a pároddal, ez bizti mindkettőtök érdeme!

2009. júl. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Kedves 8:50-s válaszoló.Nincs semmi gond engem legalábbis nem bántottál meg!:)Köszönöm a véleményed!

Hogy miért vagyok mégis vele?Mert alapjából egy jó ember a párom.Nem iszik nem nőzik szereti a gyerekünket.Csak velem nem úgy törődik ahogy ezt egy feleség elvárná.Nem érzem azt,hogy fontos lennék neki.És épp ezért érzem magam nagyon egyedül.De a mai világban nem ugrálhatok egy gyerekkel.Munka nélkül.

A muszáj nagy úr és nem csak én vagyok így vele sajnos!

2009. júl. 24. 09:02
 9/23 A kérdező kommentje:
A többieknek is köszönöm a válaszait!
2009. júl. 24. 09:03
 10/23 anonim ***** válasza:
93%

Szia 08:50:) Éz azért vagyok együtt még mindig a párommal mert ismerem a jobbik oldalálát ha tudtam volna hogy nem szól semmit ha veszekdünk és hidegen hagyja ha sirok ha űvöltök egy szóval minden akkor el sem kezdtem volna vele semmit ! Az én páromnak az a jó ha csendesen elvagyok ha nem szólok semmiért .....csak akkor nem tudom kinek szólnék ha engem valami bánt .. na mindegy


Én mostanában ugy oldom meg hogy nagy ívben lesz@rom hogy mit csinál ha eleve ugy jön hozzám hogy valami baja van én már inkább meg sem kérdezem sőt mostanába rááltam arra hogy ugyanugy viselkedek vele !! Nem érdekel ...és láss csodát mintha kezdene rájönni arra hogy nem leszek mindig vele ! Múltkor volt egy nagy veszekedésünk vagy is csak én veszekedtem szokás szerint hazamentem mintha mi sem történt volna másnap azthitte ő hogy én elfelejtettem az egészet és akkor közöltem vele hogy 5 perce van arra hogy ha helyre szeretné hozni a kapcsolatot akkor beszéljen !! Talán mintha megértette volna akkor :)Azóta egy kicsit jobb :)

2009. júl. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!