Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Úgy érzem, hogy...

Mit tegyek? Úgy érzem, hogy rossz körülmények között élek. Az egész úgy kezdődött, hogy apum dolgozik, ám sajnos ez melett alkoholista. Anyum virágkereskedő. Egyszer egy 50 év körüli ember virágot vásárolt anyumtól.

Figyelt kérdés

Sajnos ez oda vezetett,hogy nap mint nap vette a virágot.Mig odáig nem jutottak,hogy minden nap tartják a kapcsolatot.Mindig hivogatják egymást.Ez engem nagyon zavar.Régebben vendégségbe mentünk anyuval,és ott volt éppen az az ember is.Annyira nem birtam a társaságát,hogy képtelen voltam egyedül hazammeni.Kaccsintgatott anyura,szemeztek..Apu tudja,hogy anyunak van valakije,csak azt nem tudja,hogy ki az.Ez miatt is sokat veszekednek.Mivel a testvérem külön házban él,ez az ügy őt nem zavarja.Nenám azt mondja,hogy ősem birja az alakot,és anyum nem normális,mert van neki férje,az ő házában él,és más embereknek udvarol.Szerencsére a nenám mindig mellettem áll,ha baj van,ezt nagyon szeretem benne.Ám ennek az embernek felesége is van,és mégis ilyen....nem hiszem,hogy normális.Sajnos mikor anyuval ismerkedett,akkor éppen akartam venni 8,5e dináros mobilt,erre ez az ember meg csak ugy,gondolkodás nélkül megvette nekem.Rájöttem,hogy csak kiengesztelésből.Ám én nagyon haragszok rá,amit művelt.Rossz hallgatni,hogy minden nap,mikor apu nincs itthon,beszélgetnek telefonon.És a köszönésnél már észrevettem azt a bizonyos cuppogást.Nem tudom,hogy ezt még meddig bírom.Megkérdeztem anyutól,hogy ez neki mire jó,de nem válaszol.És mióta ezzel az emberrel társalog,sokkal kevesebbet foglalkozik velem.Sokat küszködök a könnyeim miatt.

Nagyon szeretnék tanácsokat kérni,"hogyan szedjem szét őket",hogyan álljak bosszút,vagy hogyan strapáljam ezt végig.Előre is köszönöm a válaszokat.És jólenne,ha együtt éreznétek velem. :(


2012. aug. 21. 20:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Talán várok 1-2 évet,ha igy megy tovább,akkor kénytelen leszek az embernek szólni,hogy hadjon minket békén.Azt is tudom már,hogy hol lakik.Azt is tudom,hogy az ember nem válik el a feleségétől,és csak anyuval szórakozik. :(

4#: Igen,"gonoszkodni" szeretnék.Nekem nagyon rosszul esik ez az egész.Telefont meg először nem is gondoltam,hogy ő vette.Anyum mesélte,hogy az az ember vette.Persze ilyenkor meg már nagyon a szivemhez nőtt a mobil.

Apuval sajnos sohasem láttam,hogy leülnek,és beszélgetnek.Főleg nem az ilyen dolgokat...Nagyon bizok benne,hogy ez megváltozik,és rendes életünk lesz.Különben a nena = nagynéni :)

2012. aug. 22. 10:16
 12/14 anonim ***** válasza:
ja köszi:)
2012. aug. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
mi lett?
2013. dec. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Anyudnak kéne elküldeni azt a pasast
2017. jún. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!