Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg az anyosnak,...

Hogy mondjam meg az anyosnak, vagy aposnak valonak, hogy bizonyos dolgok nem tetszenek? Mi van ha megsértödnek? Vagy én leszek a rossz? Esetleg utálatos, mikor idáig jo voltam, hallgattam. Most meg utálatos leszek?

Figyelt kérdés

Pl.szobakutyával reggeli?Mondanám ,hogy kutyával nem reggelizek?Esetleg még fejbe is ütném a kis kedvencet?

Stb.



2012. aug. 21. 23:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Miért akarsz szólni nekik?
2012. aug. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem ezt a kutyásat. Egy tányérból esztek, vagy mi a baj vele?
2012. aug. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Semmi ott van az asztalalatt,vagy fent az ágyon (rekamén),és etetik.Vagy esetleg oda jön hozzám,és a körmével majd le szedi a bört a lábamrol.

és akkor akkor jön az,hogy "Ti csak kinozzátok,enni meg nem adtok neki."

Szeretem az állatokat,de kint az udvaron.Nem a konyhában,és nem a szobában (ágyon).

2012. aug. 22. 00:28
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Vendég vagy-csendben tűrsz.
2012. aug. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Miért zavar téged az asztal alatt a kutya? Nem az asztalon ül hanem alatta... Ha meg nem tetszik, hogy odamegy hozzád zavard el és kész. A kutyának kint van a helye az udvaron elmélet pedig részben igaz, de leírtad, hogy szobakutyáról van szó, az meg a büdös életbe nem fog neked kint maradni hosszabb ideig egyedül.


Amúgy én nem szólnék a helyedben mert te csak egy vendég vagy náluk. Ha valami zavar pl. a kutya ott van körülötted azért szólhatsz, hogy zavarják el mert neked nem tetszik, egyébként meg sok közöd nincs ahhoz, hogy ők hol tartják a saját a kutyájukat (kint vagy bent).

2012. aug. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Kíváncsi lennék,mi lesz a reakciód mikor visszakapod ezt az élettől egy kotnyeles anyós formájában,aki túlságosan bele akar folyni az unokája nevelésébe.
2012. aug. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Már ne is haragudj, de az ő lakásuk, az ő asztaluk, az ő ételük, és az ő kutyájuk. Te csak vendég vagy ott, és ha szólnál is, hidd el hogy nem lenne hatása, csak megsértődnének. Ha jönne hozzám egy ismerősöm, és azt mondaná hogy rakjam ki a kutyámat az udvarra, mert őt zavarja, hát nem nagyon köszönné meg amit tőlem kapna. Ez a kutya az ő kedvencük, az ő döntésük volt, és nem fogják kirakni azért mert téged zavar. Ha odamegy hozzád, akkor szépen megfogod a kis mancsait, és letolod a lábadról és elküldöd. Ennyi.
2012. aug. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
30%
Nem mondanék semmit de nem ennék náluk.Elfogadom azt hogy bent van a kutya az asztal alatt de ők is fogadják el azt hogy én nem eszem kutya közelében.
2012. aug. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

#8:

Akkor te bizony nem eszel ott,mivel az a hely többek között a kutya otthona a partnered és a partner szülein kívül,nem a tiéd. Senki nem fog könyörögni,hogy egyél.


Mi van veletek? Nem volt gyerekszobátok,hogy nem tudtok egy légtérben megmaradni egy állattal??

2012. aug. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%

8as vagyok.


Mi a probléma azzal hogy nekem nem tetszik hogy egy kutya liheg az asztal alatt?Nem mondtam azt hogy zavarják ki,ő van otthon én csak egy vendég vagyok,nincs ezzel semmi gond,csak ne várja el tőlem senki azt hogy úgy egyek.Egy vendégnek is alkalmazkodni kell,de ez nem jelenti azt hogy olyat kelljen tennem amit nem akarok.

2012. aug. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!