Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éve és hány éves korodtól...

Hány éve és hány éves korodtól tart/tartott igazi jó barátságod?

Figyelt kérdés
Olyan igazi barát kapcsolatra gondolok, nem szimpla osztálytársi, vagy munkahelyi kapcsolatra ami kimerül abba hogy ott találkoztok, esetleg leültök egy kávéra.Hanem arra a bizonyos egy baráti kapcsolatra, ahol mindent megbeszéltek, mindenben számíthattok a másikra jóban, rosszban.
2012. aug. 22. 10:16
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Már majd' 16 éve kitartunk egymás mellett legjobb barátommal. Még általánosban ismertem meg, amikor átmentem az osztályukba, körülbelül 3.-4. osztályban. Azóta jó barátok vagyunk, mindent megosztunk, sőt, egyetemet is az alapján választottunk hogy hogy lenne jó (albérlet stb...). És most itt vagyunk, Ő villamosmérnök, én programozó vagyok, és hasznosítjuk a kellemest a hasznossal (nem is élünk olyan messze egymástól, kb 3-4 km). Mikor barátnőm elhagyott, nagyon jól esett hogy támaszt adott, és tudtam hogy van egy biztos pont, akire számíthatok, hasonlóan volt ezzel ő is, számíthatott rám bármikor (és még mindig, csak a múlt kedvéért írtam múlt időben, most minden rendben van). Mindenkinek ilyen barátságot kívánnék, mint ami köztünk van! :)
2012. aug. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

3 éves korunk óta :) 16 éve :)

Hihetetlen de tényleg mindig kitartunk egymás mellett.Voltak kisebb nagyobb zűrzavarok, de mi akkor is kiálltunk egymásért :) Pláne az általános iskolai éveink voltak kemények, nagyon sokat viszolyogtunk, de ezen is túljutottunk :)

Nagyon Nagyon Imádom Őt, és bármit képes vagyok megtenni érte :)

19/L

2012. aug. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hát, ha jól emlékszem, akkor 13-14 éves voltam, amikor megismerkedtem a mostani legjobb barátnőmmel ( Ő akkor 16-17 volt ), de ekkor még csak simán barátok voltunk. Rengeteg mindent megbeszéltünk már itt is, de 15 éves voltam, amikor ténylegesen legjobb barátnők lettünk ( Ő 18 volt). Ez a barátság azóta is tart, barátokként 2 éve, legjobbakként, szinte testvérekként 1 éve. : )
2012. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

3. vagyok:

Ja, és a különlegesség ebben az, hogy világ életünkben 100-110 km-re laktunk egymástól, és neten ismerkedtünk meg.

Nagyon szeretem Őt, tényleg mintha a Nővérem lenne. : )

2012. aug. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Megint én.


És mielőtt még belekötne valaki, rendszeresen találkozunk, utazunk le a másikhoz, szóval nem csak onlájn' barátság ez.

2012. aug. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 10 éves korunk óta tart, jövőre 30 évesek leszünk!:)
2012. aug. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Kb. 3 és fél éve mondhatom rá egy emberre, hogy a legjobb barátom. Annyiban hasonlít az egész a 3. válaszoló esetére, hogy én is interneten ismertem meg. Lehet, hogy hülyén hangzik az egész, de annak ellenére, hogy a net tele van hülyébbnél hülyébb emberekkel, lehet találni sokkal, de sokkal normálisabb embereket is, mint mondjuk az osztálytársaim. Csak jó helyen kell lenni, jó időben. Mi is találkoztunk már, de mivel jó 200 km -re lakunk egymástól, így "alapesetben" inkább Skype -on szoktunk beszélgetni, ilyesmi. Ettől függetlenül teljesen megbíztam benne, és élőben is pont olyan normális és jó fej, mint hittem. Ahogy az első válaszoló, én is azt mondom, hogy ilyen jó barátja legyen mindenkinek, mert ennél jobbat nem lehet találni. :)


18/F

2012. aug. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
11 évesen ismerkedtünk meg, azóta vagyunk legjobb barátok :) most 15 évesek vagyunk.. persze voltak kisebb nagyobb veszekedések, nem is kevés.. de mindig kibékültünk.. nemsokára kezdődik a suli, és nem ugyan oda megyünk (most ballagtunk ált. 8.-ból..). őszintén remélem, hogy a barátságunk kitart, mert nekem ő nagyon fontos..
2012. aug. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
az egyikükkel kb. 20-22 éve ismerjük egymást, de igazán jóba kb. 6 éve lettünk. A másik kettővel 12 éve ismerjük egymást és 5 éve vagyunk igazán jóban. A két munkatársammal pedig 1 éve kb. 5 igaz barátom van, imádom mindegyiküket. Ők azok, akikkel máskor is találkozok, nem csak munkában vagy suli végeztével nem beszéltünk többet.
2012. aug. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
12 éves korunk óta, 8 éve. A vicc, hogy interneten ismertük meg egymást :)
2012. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!