Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy szeressene...

Mit csináljak, hogy szeressenek az emberek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a barátnőim és a családom nem szeret. Ma is mikor találkoztam az egyik barátnőmmel nem volt túl jó kedve és én még jobban idegesítettem a butaságaimmal (nem szándékosan) akkor úgy éreztem nem örül, hogy a barátnője vagyok és örülne ha inkább nem látna. Másrészt úgy gondolom bennem nincs semmi szerethető. A családom is csak kiabál velem, hogy semmit sem tudok jól csinálni, semmi nem lesz belőlem stb. Másokat miért szeretik? Olyan jó másoknak, hogy nekik sok barátjuk van és szeretik őket. Én meg irigykedve nézem (tudom nem jó, hogy ilyen vagyok) őket, hogy más milyen jól elvan a barátnőivel engem meg senki nem tud szeretni. Mielőtt azt írjátok ez kamaszkori dolog már nem vagyok kamasz mert 20 éves lány vagyok. Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 24. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Nem vagyok érdekes, nem tudok fecsegni, csacsogni. Ha ronda vagy, akkor még inkább utálattal néznek rád az emberek. Keress hasonló embereket magad köré, olyanokat mint te.
2012. aug. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont így voltam, főleg mikor 20 évesen elkezdtem dolgozni, most 24 vagyok. Ez az egész részben az agyad szüleménye. Mérmint hogy senki sem szeret. Másrészt tehetsz azért, hogy az emberek még jobban szeressenek. Ki tudod vívni mások tiszteletét, szeretetét, de ehhez kellő önismeret kell, kezdd talán ezzel :). Ja és szeresd magad, ez is nagyon fontos.
2012. aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Tudom mit érzel, én is így vagyok, de igaza van az elsőnek keress hozzád hasonló embereket.
2012. aug. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
P*NCiK LÁBHOZ!!! :DDD
2012. aug. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!