Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és a barátommal 2 éve vagyunk együtt. A gond, hogy amikor egy hónaposak voltunk az anyàm faszja eltilott tőle ( pedig a barátom nem verekszik, nem keveredik bajba, nem piercinges gegszter) pedig semmi oka nem volt. De mi kitartottunk egymás mellett azota is együtt vagyunk de titokban, vagyis mindenki tudja, Kivéve anyám fasziját és anyàmat. Mert őt a faszija teljesen befolyásolja és ellenem mérgezi!

2012. aug. 26. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáltál beszélni anyukád párjával? Miért csinálta ezt, miért akart neked keresztbe tenni? Ha nem tud logikus magyarázatot adni, akkor nem kell követned az utasítását. Nem vagy rossz ember, viszont anyukáddal meg kell próbálnod helyrehozni a dolgokat. Lassan, apránként, néhány közös program, beszélgetések (fiú témát azért kerüld még) és aztán fel lehetne hozni, hogy szerinted anyukád párja csak tönkreteszi a kettőtök kapcsolatát. És ha egy kicsit már kikerült a pasas bűvköréből lehet beszélni a te fiúdról is. De ehhez idő kell.
2012. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az már jó régen volt, két éve még csak 15 éves voltál, lehet, hogy csak korainak tartotta.


Fel lehet hozni újra a témát otthon:)én előbb Anyukámmal beszélnék.


Nem tartalak rossz embernek, de arra lehet számítani, hogy ha ez kiderül, akkor nem leszel a "legmegbízhatóbb, legőszintébb" top10-ben Anyudék szemében:)

2012. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!