Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem igazán birom az barátom...

Nem igazán birom az barátom anyukáját mert engem nem neveltek olyan szigorúan pedig nem iszok meg nem cigizek és mégis lenéz amiatt hogy szerinte el vagyok nagyon engedve és nekem ez rosszul esik engem meg könnyen felhuz... hogyan tudnám ezt kezelni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 12. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tisztázd vele, hogy mégis mire gondol pontosan, és melyek a legsúlyosabb hibáid. Ide is megírhatod - de magad is eldöntheted, hogy ezek tényleg hibák-e, és akarsz-e rajtuk változtatni. Addig is egy kis türelmet próbálj összeszedni... hátha később enyhülni fog a helyzet.
2008. máj. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem súlyosak csak pld hogy nem a kedvencem az iskola és néha kiveszek egy két szabadnapot
2008. máj. 12. 23:46
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Hat ha kiveszed a szabadnapot csak ugy az nem a szuleid nevelesi technikajat tukrozi...mert ugyan iteljen barki barhogy egy tinedzser siman leszarja ugy altalaban a szulei velemenyet - szegeny szulok - ....

Ha ezt a kort mindenki szerencsesen tulelte, akkor indul az elet....

Szoval ezert nem kellene neheztelni a baratod Anyjara...ugy frankon nekem sem tetszene ha a kisfiam egy logos csajjal randizgatna - mert arra gondolnek, hogy bele viszi a fiamat a hulyesegbe.

Ne haragudj, hogy ezt gondolom...es meg anya sem vagyok.

2008. máj. 13. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Ha én megtudnám,hogy a gyerekem lóg a suliból,tutira szétrúgnám a seggét.Ah mi járunk munkába,úgy neki is meg kell tanulni,hogy ez a kötelesség,és tanulni muszáj,ha akar valaki lenni.Ha meg a kislányom jelenne meg egy ilyen hapival,tuti nem örülnék neki.Persze nem bántanám,esetleg szóvá tenném.

pl úgy tudnád ezt kezelni,hogy az anyósjelöltnek,nem kell tudni mindenről.Nem kell neki elmondani,hogy ma lógtam néhány napot,vagy olyan dolgot csináltam,ami neki nem tetszik.Nekem is volt olyan barátom,aki nem dohányzott,meg a szülei sem,én meg igen.Így,amikor náluk voltam,vagy a palival találkoztam,akkor nem cigiztem,viszont amikor nem akkor meg igen.Nekik nem kellett erről tudni.

2008. máj. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Közép- vagy fősuli (egyetem) az iskola??? Mert sztem nem mindegy. Középiskolából még nem szabad lógni max 1-2 tesióra, de nem több. Ebben az esetben nem lehet igaza van a párod anyujának. Az egyetem az más.Oda sokszor még a tanárok sem járnak be.
2008. máj. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
bocs nem nélkül
2008. máj. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

"szerinte el vagyok nagyon engedve"

Szerintem is.

A rendszeres lógás az iskolából nem egészséges. Ugye, bepótolod? Be, a fenét...

Teljesen természetes, hogy a fiának NEM ezt akarja. Azt sem, hogy őt erre csábítsd - de azt sem, hogy TE magad később ugyanígy elhanyagold a feladataidat. Egy felnőttnek kicsit komolyabb - és több "nemszeretem" - feladata van, mint egy gyereknek. Gyerekes anyának még sokkal több!


Én azt ajánlom, hogy csak akkor folytasd a kapcsolatot, ha erről le tudsz szokni.

Egyébként ez az egyetlen rossz tulajdonságod?

2008. máj. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

miért, mire következtessen az anyja?!

ha elhanyagolod most a kötelességedet (iskola),

később is el fogod (munka, házimunka, gyereknevelés, stb)

2009. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
még mindig jároka fiával és azt eddig nem irtam hogy a fia ugy 7x rosszabb mint én mert mindig hazudik logis stb
2009. jan. 21. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!