Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van buta rokonod, barátod,...

Van buta rokonod, barátod, munkatársad, ismerősöd?

Figyelt kérdés
Ha igen, miben nyilvánul meg?
2012. aug. 28. 15:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
dehogy, legfeljebb én
2012. aug. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%
Hát nekem van egy barátnőm, de nem butának nevezném, hanem inkább tudatlannak. Gimnáziumba járunk mindketten, de éppenhogy csak bekerült. Órákon mindig hatalmas hülyeségeket mond, és meg van győződve róla, hogy logikus a gondolatmenete, ezért nagy magabiztossággal szólal fel mindig. A tanárok meg sokszor furcsa fejeket is vágnak rá, az osztálytársaim meg le is hülyézik a háta mögött.
2012. aug. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
35%

A női munkatársaim mind olyan hülyék, h az nem igaz.

Szerencsére a főnök is vágja, így hamar mennek lapátra.

Csak az marad, aki jól néz ki.

2012. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Apósom ilyen. Bár nem azt mondom, hogy buta, csak néha hülyeségeket beszél és olyankor nem tűnik fel neki, hogy mi is van. Hozott párszor kellemetlen helyzetbe minket emiatt.
2012. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Apa munkatársa nem tudja hol van Florida, és egyetlen könyvet sem olvasott még el.
2012. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Van egy lány, volt munkatársnőm. Iszonyat buta, egyszerű lány. Sok jelét adta, de egy van, amin mindenki kikészült, hisz boldog-boldogtalant ezzel traktált. Mindig az exéről beszélt, valami gazdag srácról, akivel összesen 2 hónapot járt kb. 3 évvel ezelőtt, aztán azóta is utána fut. A srác párhavonta egyet füttyent, a kislányt elönti a "forever love" érzés, megdugja a srác, aztán ismét nem vesz róla tudomást jó ideig, másokkal randizik, jár. Olyan durván hülyére veszi a lányt, megalázza, de az mégis újra és újra ugrik neki. Egy a csaj a feministák rémálma lehet. Már nem dolgozunk egy helyen, de a facebookos mély tartalmú megosztásaiból nyomon követhető, hogy ez megy azóta is. :) 3 nap különbséggel: "jaj, igaz szerelmem", majd "megbántottál, kihasználtál" idézetek garmadája heteken át. Azért őt hoztam fel példának, mert én még ilyen sötét, ostoba lányt életemben nem pipáltam...
2012. aug. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
*Ez a csaj
2012. aug. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Pötyös Panni ***** válasza:
51%
Csak az van......
2012. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Van, munkatársam. A legegyszerűbb dolgokat sem lehet rájhuk bízni, mert tuti, hogy elrontják. Szerintem egy üres szobában képesek lennének elrontani egy vasgolyót.
2012. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy munkatársnőm ilyen, a kijelentéseiből süt a butaság, az idióta ötleteiről nem is beszélve. És a buta emberek "hangosak" is, csak úgy osztja az észt, még dicsekedett, hogy a régió egyik legjobb nőgyógyászát (akihez elég nehéz bejutni, annyian keresik) is kiosztotta, mert "az hülye"...
2012. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!