Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogadtad már meg hogy nem...

Fogadtad már meg hogy nem szólsz többet egy bizonyos családtagodhoz?

Figyelt kérdés

Ha igen miért?És mennyi ideig nem szóltál hozzá?


Velem a nővérem bánik velem úgy mint egy kutyával.Kb mindennap megfogadom hogy soha de soha nem beszélek vele többet,viszont nem vagyok haragtartó és mivel már elég csonka a családunk próbálok vele jó viszonyban lenni..


Apámmal meg már most van 6.éve hogy egy szót nem beszéltem.Ez meg hosszú történet..


Kíváncsi vagyok kinek vannak még ilyen családtagjai.

16/L



2012. aug. 28. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
igen. faterommal gyerekkorom óta ezt "játszuk". a legutolsó abszolút némasági fogadalmo 4 évig tartott!!! egy szót sem szóltunk egymáshoz, és úgy mentünk el egymás mellett a lakásban, mintha a másik nem is létezne! ennek az vetett véget, hogy faterom végre 4 év után, anyám unszolására bocsánatot kért....
2012. aug. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha az is számít, hogy jó idő van, mit vegyek fel? az ilyen az előfordul
2012. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt amikor megfogadtam, de nem nagyon jött össze
2012. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze tizenéves koromban sokszor volt, hogy nem szólok többé anyámhoz, és ahogy tudok lelépek otthonról.

De együttlakva nem lehet ezt betartani. A harag elszáll nálam is, persze a cél, hogy lelépni mielőbb megmarad, mert ettől a tűréstől, még anyám nem változik. Szóval az egymáshoz szólás újra visszajön...

Ha el tudnék kötlözni, akko rkönnyű lenne betartani. Így nem. Elköltözéshez meg még sok pénzt kell spórolnom!

2012. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen úgy 5 perce. Apám öngyilkos lett anyám összejött egy pasival és azt modnta hogy örüljek annak hogy megtűrnek maguk mellett mert én csak egy borj vagyok.
2012. aug. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milliószor. Húgommal összevesztünk, nem szóltam hozzá napokig. Anyával összevesztünk, nem szóltam hozzá napokig. Apámmal nem vesztünk össze, nem szól hozzánk értelmesen hónapok óta. :(
2012. aug. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

inkább csak rokonokkal. de velük egyszerűbb, mert élünk még csak 1 városban sem, nem hogy egy lakásban.


anyósommal szemben is megfogadtam mostanában, h max a minimálisat beszélem, mert az élő fába is képes belekötni.

2012. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pont 16 voltam,amikor megfogadtam,hogy nem szólok apámhoz,soha többet nem vagyok hajlandó beszélni vele.Azóta csak köszönés,mivel egy fedél alatt lakunk.23L
2012. aug. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!