Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátomnak akarok valamit...

Barátomnak akarok valamit venni szülinapjára. De nem tudom hogy mit. Pasiknak nehéz. Valaki valami ötlet?

Figyelt kérdés

2012. aug. 28. 19:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hány éves?Mióta vagytok együtt?Van valami hobbija vagy érdeklődési köre?
2012. aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
valami alkoholos dolog esetleg
2012. aug. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Számomra sosem volt nehéz ajándékot venni a páromnak. Sokat beszélgetünk, odafigyelek rá.... stb. Neked kéne ismerned h mit szeret mit nem. Ha nem tudod akk nem ismerheted túzottan
2012. aug. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én is ugyanazt tudom mondani, hogy te kell ismerd őt, mi nem tudhatjuk minek örül, de leírok pár dolgot, ami eszembe jut, amiket én vettem neki a 3 év alatt:

-könyv,parfüm,gyűrű,karkötő,pókerszett, mini billiárdasztal, mackó, párna, óriás puzzle, DVD, ruhaneműk, papagáj, telefontartozékok, egyéb dolgok amikre szüksége volt, ezeket hiába is írnám ide mert nem biztos hogy a te párodnak is kellene.

Ha együtt vagytok már egy jó ideje, akkor tudhatod mit szeret, azzal kapcsolatban válassz valamit neki.

És ha kreatív vagy, a saját készítésű dolgokat is értékelné szerintem, én pl. már rengetegszer sütöttem neki, készítettem egyedi párnát, karkötőket, festményeket.

Hajrá :)

2012. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
papagáj? :O
2012. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
végülis...
2012. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Igen, papagáj :)

És olyan édesen tanitgatja, beszél hozza. A szívéhez nőtt, pedig 25 éves :D

2012. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én sok esetben abból indulok ki mi az amire szüksége van... Például gagyinak találtam anno a pénztárcáját, és már erősen szakadt is volt, így vettem neki egy jobb bőrpénztárcát. Volt, hogy sötétben biciklizett, mert volt elég kiadása akkoriban nem tudott/akart lámpát is venni, nekem meg kapóra jött, vettem prizmákat, lámpákat, meg zárat is a biciklijére... Az én párom külön lakik, de tipikus legénylakás volt a lakása, amikor összeismerkedtünk, amióta együtt vagyunk azóta kezdett el konkrétan fészket rakni. Ez alatt azt értem, hogy kb. volt 3-4 bögréje, meg össze nem illő tányérai... Mostanában elkezdett különféle alkalomhoz illő poharakat venni pl.: pezsgős, boros stb pohár, meg szebb tányérokat... El is határoztam, hogy legközelebb ha jön valami akkor beszállok valamivel, majd ami aktuális lész, és nem veszi meg magának...Én a kocsijába is tudnék venni ezt azt a páromnak pl.: mondogatja hogy akar majd rá egy ponyvát télire, mert nincsen garázs ahová beállhat. Vannak férfiak akik kifejezetten nem szeretik a különböző romantikus, de amúgy feleslegesnek tűnő meglepiket....mind a szivecskés párna, plüssállat meg egyebek. Sőt egy idő után még aki kedveli az is kinő belüle. Alkoholt se lehet mindig venni...Azérd figyeld mindig, hogy mi az amire szüksége van a párodnak, általában az tuti befutó:) (nálunk legalábbis igen...)
2012. aug. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ismerem... most nem az. csak már annyi mindent kapott hogy ötletem sincs. ennyi. amit meg szerettem volna véletlenül elmondtam neki.. mivel ugy volt hogy mégse azt veszem.. de utólag rájöttem hogy mégis jó lett volna.:\ másféléve lesz 2 honap mulva... és 18 éves
2012. aug. 28. 20:12
 10/18 A kérdező kommentje:
alkohol meg.. nem alkoholista... nem iszik alkoholt.. ha iszik is egy évben 1-2x szóval.
2012. aug. 28. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!