Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fősulisok, akik utaztok, min...

Fősulisok, akik utaztok, min spóroltok?

Figyelt kérdés

Ilyesmikre gondolok:


Régen mindig vettem újságot a vonatra, most inkább viszek itthonról könyvet (1 órás út)


A kaja egyértelmű, itthonról szendvics, bár jobb lenne valami változatos néha..Mit lehet még itthonról ami kibírja az utazást és az egész napot? (levelezős leszek)


És úgy egyébként is minden spórolási ötletnek és tapasztalatnak örülnék :)


2012. aug. 29. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Zenét, rádiót is jó hallgatni buszon.
2012. aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszii, töltök is le a telefonra egy jó párat :)
2012. aug. 29. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
joghurt, keksz, süti, gyümölcs,
2012. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
www.oszkar.com Fele annyiért tudtam hazajönni, mintha vonatoztam volna. És 4-5-6 óra helyett 3 óra alatt otthon voltam.
2012. aug. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig a ruhákon meg a kozmetikai szereken spóroltam... igy maradt busz- vonatjegyre. Ruhákat turiból vettem, kozmetikai cikkeket- tisztaságit, egy eurós boltból
2012. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!