Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a páromnak születés...

Mit vegyek a páromnak születésnapja alkalmából?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl kreatív és mivel anyagilag bármit megengedhet magának, mindene megvan amire szüksége lehet. 27 éves férfi
2012. aug. 31. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát igazából te ismered őt. Én az enyémnek a szülinapjára egy táskát vettem, amin a kedvenc focicsapata emblémája van.
2012. aug. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is olyan vagyok, aki hasznos dolgokat szeret ajándékozni, nem porfogókat.

Ha esetleg szeret olvasni, vegyél neki egy könyvet. Ha szereti a rejtvényeket, feladványokat, vegyél egy olyan könyvet, amiben sok-sok ilyen van.

Esetleg egy toll, mert az még hasznos is. Gravíroztathatsz is bele.


Viszont azt is tudom mondani, hogy az én párom attól teljesen le volt nyűgözve, amikor megfőztem neki a kedvenc ételét és sütöttem sütit. Ezt fel lehet dobni még egy új fehérneművel, amit este bemutatsz neki.

2012. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom mondani, torta sütés (én tavaly megsütöttem a kedvenc mesefiguráját neki, 22 éves létére:D) utána egy nagyon finom vacsora és kész :D
2012. aug. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ajándék tippeket nem tudok adni, mivel nem ismerem, de szerintem csináljál valami finom kaját, mellé egy finom bor.

Tavaly én szintén ezt csináltam, plusz mellé kapott tőlem egy ferrári lógóval ellátott polót.

2012. aug. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Most már van merre elindulni:)
2012. szept. 4. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!