Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is szoktatok a párotokkal...

Ti is szoktatok a párotokkal a pénz miatt veszekedni?

Figyelt kérdés
Nekünk nincs,hamar elfogy és ezen veszekszünk.Már lassan a kajára is sajnálja a pénzt tőlem,de a cigire,energia italra nem.
2012. szept. 1. 10:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
4 éve élünk együtt, de még soha nem veszekedtünk a pénz miatt. Ami van beosztjuk, nem sajnáljuk egymástól azt, amit a másik megkíván. És ha adódnak gondok az anyagiak miatt, akkor megbeszéljük, hogy tudnánk kimászni a bajból. Szerintem tök hülyeség ezen veszekedni. Akkor sem lesz több, és azt ésszel kell kezelni ami van.
2012. szept. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%

Egy időben sokat veszekedtünk, mert nem volt képes megtartani a munkáit. Beosztottként vették fel és nem bírta elviselni, hogy a főnök utasítgatja. Mindig neki állt feljebb és folyton kirúgták mindenhonnan. Állítása szerint ő nem volt hibás....


Mára már jobb a helyzet, a mostani főnökével jól kijön.

2012. szept. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
csak amikor megtudja hogy már elfogyott.üvöltözik hogy mire?Már mindent felírok forintra pontosan,hogy tudjam neki mutatni.Mit csináljak vele?Jó ember,csak nagyon pénz ffüggő.Tudja hogy sose javul a helyzetünk,hanem romlik mindig.
2012. szept. 1. 10:58
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerencsére nálunk ebből nincs vita, meg így bele gondolva nem is veszekedtünk. Mindent meg tudunk beszélni, jól működik a kapcsolatunk.
2012. szept. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért ne javulhatna a helyzetetek?
2012. szept. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

engem is mindig elszámoltat, a saját pénzemet illetően!


nos nálunk ez csak egy újabb ok, hogy mi nem jó bennem neki.hogy miben nem felelek meg már megint neki.

2012. szept. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem közvetlenül a pénz miatt, hanem közvetetten az folyományai miatt. Amikor azért kellett beadnunk menhelyre a két nagy kutyát (szívem csücskei voltak), mert nem tudtuk őket etetni, az majdnem válóok volt. Azóta is haragszom miatta és sokszor előtör belőlem ez a harag. Pedig kaptam helyettük egy kiscicát, akinek az etetését még be tudjuk vállalni.

A másik pedig a gyerekkérdés. Hiába már belehalok, hogy anya lehessek, de folyamatosan lekerül a napirendről, mert nincs mire vállalni gyereket...ha az én fizetésem, akár csak időszakosan is kiesne, akkor elvesztenénk a házat. Vidéken meg nincs lehetőség keresetkiegészítésre...

2012. szept. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

még soha nem veszekedtünk a pénz miatt.

de gyakran roskadunk magunkba amiatt, hogy nem tudunk félretenni elég pénzt. volt már többször is, h kértem, h nyisson megtakarítási számlát, ne nullszaldós legyen a hóvége, mert akkor az életben nem cseréljük le a kocsit, és nem lesz nagyobb lakásunk...


alap dolgokra mindig van pénz, nincs elszámoltatás, külön kasszán vagyunk.

2012. szept. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem,közös a pénz,ha nagyobb összeget adunk ki valamire,szólunk a másiknak előtte,vagy megbeszéljük,a nagyobb kiadásokat.
2012. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nálunk a párom kétszerannyit keres mint én, viszont minden kis pénzkiadást felírunk és felezünk. Ebből vannak a viták.

Természetesen nem várom el, hogy eltartson, de az én fizetésemből nem tudok annyit fizetni, amennyi az elköltött pénz fele. Én takarékoskodnék, de ő mindennap veszi a fornettit, kólát, bevásárláskor chips, csoki, energiaital, mindenféle különleges ételek, - amikből én nem eszem-iszom - összevissza kocsikázás. Van néhány nem közös kiadás, pl. a saját fizetéséből vesz magának ruhát, én pedig pl. a szemüvegemért fizettem ki csomót.

Számontartja, hogy most épp mennyivel tartozom neki, viszont mivel több a fogyasztás fele mint a keresetem, folyamatosen megyek mínuszba. Nem tudom, mi lesz így a vége.. a saját fizetéséből megtehetné a költést, nem tudom, mennyi megtakarított pénze lehet.

2012. szept. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!