Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha az anyátok...

Tocsi31 kérdése:

Mit tennétek ha az anyátok kijelentené: "szégyellek, mert esküvő nélkül lettél terhes és jobb ha nem szülsz mert biztos debil lesz a gyereked"?

Figyelt kérdés

Sem a páromnak sem nekem sem a családjainknak nincs semmilyen genetikai betegségünk.

Körülmények: tervezett állapotosság , hét éve együtt vagyunk a párommal, saját ház kerttel, anyagi stabilitás, adósság/hitel nincs, bejelentett munkahely nekem és rendben menő cég a páromnak. 30 évesek vagyunk mindketten.

(ha lepontozás történik, az nem általam lesz)



2012. szept. 4. 11:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%

Jézus!

Ha így áll hozzá, akkor nem kell tartani a kapcsolatot és nem kell eljönnie az unokáját meglátogatni.

2012. szept. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

bár a saját anyámról ezt nem tudom elképzelni, valószínűleg megmondanám neki, hogy nem kötelező találkozni se velünk, se a gyerekkel

és megköszönném neki, hogy felnevelt, de a továbbiakban nem tartok igényt a társaságára

sajnálom egyébként, hogy így alakult, remélem, rendeződnek majd a dolgok

2012. szept. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Borzasztóan rosszul esne, és szerintem többet meg se látogatnám. Nem tudom, milyen a kapcsolatod anyukáddal, de ilyet egy szeretteljes és normális családban nem mond egy szülő a gyerekének. Ez egyszerűen felfoghatatlan! Még ha mondjuk vidéki is, és ezért érinti érzékenyen a házasságon kívüli terhesség, akkor is megbocsáthatatlan mondatok ezek egy anyától, akinek a lánya babát vár!
2012. szept. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%
Rosszul esne, de fütyülnék rá. Ha ezt szégyelli, az az ő szégyene, nem az enyém. Ha az édesanyádnak olyan értékrendje van, miszerint a házasság fontos, akkor sz*rul nevelt, mert nem tudta átadni az értékrendjét, úgyhogy elsősorban a saját kudarcát vetíti rád.
2012. szept. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
Közölném anyámmal, hogy a gyerekvállalásnak nem feltétele az esküvő, ha neki ez nem tetszik, hát sajnálom. Aztán jól kidühöngeném magam, majd nem foglalkoznék tovább a dologgal, nem éri meg. Esetleg elmagyaráznám, hogy manapság ez már nem olyan ritka, nincs ezen mit szégyellni.
2012. szept. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Undorító egy hozzáállása van. Én soha nem hagynám ezek után, hogy lássa az unokáját, mert hidd el, akkor majd jönne megnézni a "debil" unokát. Akkor viszont rácsapnám a képére az ajtót!
2012. szept. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
A válaszom az lenne: Elfogadom a véleményed, de akkor nem kell látogatnod a kisbabát, aki szerinted debil. Sok boldogságot nektek!
2012. szept. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Bocs az ekezet nelkulisegert, valami megment a gepen. szoval koszi a valaszokat. En is igy gondoltam ahogy a legtobbseg irta: nem kell unokat latogatni. Sajnos pedig ertelmisegi anyam van. Szerinte egy ember akkor teljes erteku ha hazas es megfelelo tarsadalmi pozicioja van, ertsd alatta, mindegy hogy nincs munka lehetosege valakinek, de azert egyetemet kell vegezzen.
2012. szept. 4. 12:05
 9/27 anonim ***** válasza:
89%

Ha ilyet mond, akkor buta az anyukád.

Ha buta az anyukád, akkor arról te is tudsz.

Ha tudod, hogy buta, akkor ne foglalkozz a buta kijelentéseivel.

2012. szept. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%
semmit, otthagynám és nem keresném többet. Borzasztó, hogy a NŐK úgy gondolják, hogy az adja az értéküket, hogyha valaki felesége lehetnek.
2012. szept. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!