Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek úgy van értelme...

Szerintetek úgy van értelme egy kapcsolatnak ha a másik fél mindenért (szószerint mindenért) veszekszik velem? Nem látja be a hibáit hogy hülyeségért veszekszik?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmi értelme.
2012. szept. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szakítani akar, csak nem meri beismerni így úgy csinálja, h a végén te szakíts vele. Okot ad rá, ennyi. Ha rákérdezel akkor se érsz vele semmit, mert akkor meg azt mondja, h mekkora szemét vagy, h ezt nézed ki belőle stb.
2012. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
konkrétan annyira féltékeny hogy ma voltunk osztállyal főzőcskézni.. és mondtam hogy ott voltak a focisták akik az uj osztálytársaink egy szót se beszélek velük és nem is érdekelnek, barátnőimmel elvagyok de mivel tudta hogy ők is ott voltak egyből szól hogy jó akkor legyél velük.. tuti beszélgettél velük.. és ha írom h beteges amit csinál akkor veszekszik hogy nem értem meg
2012. szept. 7. 20:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Magad is tudod a kérdésedre a választ, csaak nem mered elhinni, ugye? :)
2012. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
már egyszer szakítottam vele. újra összejöttünk. lassan másféléve vagyunk együtt. persze a szhakitás miatt csak 3hónap
2012. szept. 7. 20:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. szept. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én 18 barátom novemberbe lesz 18
2012. szept. 7. 21:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért döntöttél úgy, hogy újra összejöttök?

Nem írod, hogy mennyire szereted, vagy milyen jó dolgok történnek/történtek veletek.


Ha tényleg csak vitából áll a kapcsolat, akkor mennyire vagytok összeillőek vajon?

Vajon ő lenne életed párja? :)


Ha meg nem, akkor érdemes mihamarabb különválni, kicsi időt hagyni magadnak, hogy összeszedettebb legyél, tudd mit szeretnél, és aztán majd jön valaki, akivel jobban összeilletek:)

2012. szept. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs,de ha meg nem lenne veszekedés akkor meg az lenne a baj
2012. szept. 8. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!