Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nok, az alabbi helyzetben ti...

Nok, az alabbi helyzetben ti rakerdeznetek konkretan, hogy mi is a helyzet tulajdonkeppen?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy hete un. elso talalkank, minden szep es jo volt, stb. Hetfon elutazott, csak negy honap mulva johet haza. Amikor elvaltunk, azt mondtam, hogy ha szeretne, hogy tartsuk a kapcsolatot, tudja hol talal; erre azt mondta, hogy rendben, meg halljuk egymast. Azota- egy het alatt- ketszer hivott- nem nagyon szabad neki telefonalgatni- naponta valtunk smseket, meseli, hogy mi a helyzet vele, felolem erdeklodik, neha csak ugy megjegyzi, hogy aranyos vagyok, egyszer azt is irta, hogy hianyzom. De semmi konkretat nem mondott, hogy mi a helyzet kettonkkel, szeretne- e, ha varnek ra, ha meg talalkoznank, ilyesmi.

Tartok tole, ha most lerohannam ezekkel a ketsegeimmel, elijesztem, de nekem fontos lenne tudni, hogy erdemes- e varni ra, gondolni ra. Mit csinaljak?

En 24/N, o 27/F


2012. szept. 8. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy randiból még ő sem tudta megállapítani, hogy mit is szeretne pontosan tőled. Gondolj bele, még nem is ismer igazán, adj neki időt. Nem vagytok tinik, hogy az első tali után már eldöntitek, hogy juj, de szerelmesek vagyunk és egymással akarjuk leélni az életünket. Ha érdeklődik, az jó jel, valószinű tetszel neki, de ahhoz, hogy mélyebbek legyenek az érzelmei, több időt kell eltöltened vele. NÉzd, ezt neked kell eldöntened, hogy hajlandó vagy-e várni rá, vagy pedig nem érdemes és inkább keresel valakit, aki nem utazik el és mindig veled van. Ha esetleg alábbhagy az érdeklődése, ritkulnak a telefonok, vagy sms-ek, akkor szerintem magadtól is tudod a választ. Ha viszont továbbra is fenntartja az érdeklődést, akkor nem érdemes nyaggatni, zaklatni, hogy mondja meg, mit akar tőled, mert ha hazajön és megint együtt lesztek többet, akkor megismeritek egymást és lehet, hogy megszeret. Azután úgyis egyértelmű, hogy veled akar-e lenni, vagy sem. Sok boldogságot, szurkolok! :)
2012. szept. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, 1 hét telt el... mégis mire vársz, hogy megkérje a kezed??? Örülj, hogy hív néha, és van sms.
2012. szept. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom, elso, sokat segitettel :)
2012. szept. 8. 12:35
 4/9 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, én nem értem a lányokat. Pedig én is az vagyok, de a sok-sok kérdés és válasz alapján már néha kezdem azt hinni, hogy másik bolygóról származom.


Szóval ne légy türelmetlen. Mit vársz egy randi után? Miért sietteted az egészet? A találkozgatás, üzenet váltsok pont arra valóak, hogy megismerjétek egymást, egymás gondolatait, céljait, jövőképét, erkölcsi hozzáállását a dolgokhoz. Nem értem, hogy miért is kéne egy randi után másik csókolózni, kapcsolatba kezdeni, lefeküdni valakivel? Miért siettetik ezt a mai fiatalok?


Elvégre nem is ismered, nem sok minden tudsz róla. Miért akarsz olyan emberrel máris kapcsolatot, akiről nem sok mindent tudsz? Nem is igazán találkoztál még vele személyesen.


Nekem a randik igenis fontosak. És nem csak egy, hanem több. Akár 5-6 héten keresztül is. Mert ahhoz, hogy én bárkivel is kapcsolatot kezdjek, előtte szeretném őt személyesen is megismerni valamennyire. Nem csak levélen keresztül, meg chaten, hanem személyes találkozások, beszélgetések, élethelyzetek kapcsán.

Amúgy is a legtöbb pasi nem úgy indul el egy randira, hogy tudja: ezt a lányt fogom feleségül venni. Egyszerűen csak belevágnak, és majd alakul valahogy.

Szóval ne sürgesd. Lehet, hogy még azt sem tudja, hogy mit szeretne tőled. Ha most rögtön összecuccoltok, akkor meg később baromira megbánhatod, hogy egy olyan pasival kezdtél kapcsolatot, akit nem is ismersz.

Én sokszor csodálkozom azon, mikor a párok 1 hónap után már össze is bútoroznak...Szinte nem is ismeri azt a másikat, aztán csodálkozik, amikor egy nagy pofára esésben lesz része.

Szóval nyugi.


24/n

2012. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit veszíthetsz, ha kivárod azt a 4 hónapot, csendben, folytatva az eddigieket? Szerintem semmit. Nem kell nagy reményeket fűzni a dologhoz, nem kell máris szerelmes üzeneteket várni, stb. Egyszerűen csak egy esélyt adni az ismerkedésnek, mivel nincs más lehetőség, hát akkor üzenetek formájában. 4 hónap nem a világ még akkor sem buksz vele semmit, ha esetleg mikor haza jön nem történik semmi. A lényeg, hogy ne nyomulj, ne éld bele magad túlzottan, csak hagyd, hogy minden menjen a maga útján.
2012. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi hasonló cipőben jártunk. Ösztöndíjat nyertem egy lengyelországi egyetemre és kiindulásom előtt két héttel összetalálkoztam a (mostmár) férjemmel. Nem akartam semmi bonyodalmat mielőtt kimegyek, de úgy voltam vele, hogy esélyt megér a dolog. Igaz mi nem csak egyszer találkoztunk a két hét alatt. Egy szemesztert voltam kint, napi szinten tartottuk a kapcsolatot smsben és emailben. Úgy gondoltam hogy ha megvár, az jó, ha nem akkor annyit ért a dolog. 1 hónap után kijött meglátogatni, utána két hetente tudtunk találkozni, mert havonta kijött ő is meg havonta haza tudtam jönni én is. Azóta hozzámentem, van egy gyermekünk és most várjuk a másodikat.

Ez nem azt jelenti hogy veletek is ez fog történni, de 4 hónap nem akkora idő hogy esetleg lemaradnál bármiről is ha vársz rá. A felvetődött kérdéseidet próbáld magadban tartani, mert ezekre még ő sem tud választ adni. A 4 hónap meg hamar elmegy! Örülj neki ha ír, ha hazajön akkor meg meglátod hogy van e tovább.

2012. szept. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszonom nektek a tanacsokat, biztatast!

Ha nem velem lenne mindez, hanem valaszolo lennek egy kerdesnel, azt hiszem, pontosan ezeket irnam en is, de amikor benne vagy egy helyzetbe, nehez tisztan latni. :)

Mi sem legeloszor talalkoztunk, tobbszor megfordult a munkahelyemen, igy talalkoztunk, aztan o otthagyta a munkahelyet, nem jott tobbet, de felvette velem a kapcsolatot facebookon, itt beszelgettunk sokat, innen jott a talalka. Aztan beallt katonanak, most negy honapig kikepzesen lesz jo messze innen... De tegnap este is hivott :D

2012. szept. 9. 11:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Történ valami azóta, kérdező?
2014. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, tortent, csak nem egeszen ugy alakult, ahogy vartam/ szerettem volna :)

Tovabbra is hivogatott es smseztunk, mondhatni biztatott, aztan 2 honap mulva kimenot kapott, talalkat kert. megbeszeltuk az idopontot, de a megbeszelt idoben nem jelentkezett. Masnap rairtam facebookon, hogy akar-e mondani valamit?? Lattam, hogy elolvasta, de nem valaszolt semmit. Egy het utan ismet irtam, sms-ben valaszolt, hogy nagyon restelli a dolgot, de egy buliba ment akkor este es sokat ivott es lefekudt egy masik lannyal. Egyszeri alkalom volt, azert nem jelentkezett, mert rosszul erzi magat miattam es le akart nyugodni :))

Azota nem lattam, parszor meg "zaklatott" fb-n, bocsanatot soha nem kert.

Azota reszben ismet aktualis lett a kerdes, csodalkozom is, hogy epp most kerult a kerdeseim listaja elejere :)

2014. jan. 24. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!