Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek az alábbi helyzet...

Mit tennétek az alábbi helyzetben? Megtetszett valaki.

Figyelt kérdés

barátommal több mint 2 éve járok, de sok szünettel-béküléssel a hátunk mögött. legutóbbi 3 hónapos szünetünk után amit ő kezdeményezett és én szakítottam, valami megváltozott. már ő sem olyan kedvesebb mint régen, nem bókol, nem dicsér, a kibékülés utáni lendület hamar alábbhagyott. nekem viszont alkalmi munka során megtetszett valaki. bár már nem megyek oda vissza sokat gondolok rá hogy milyen lehetne vele. sokszor mikor barátommal együtt vagyok akkor is eszembe jut. hallomásból tudom hogy talán neki is bejövök.

barátom és ez a férfi is 16 évvel idősebbek nálam. Ti mit tennétek ilyen helyzetben?


2012. szept. 9. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én szakítanék. Már csak azért is, mert már minden kihűlt köztetek, ezzel te is tisztában vagy, és a barátod is, te úgyis másra gondolsz, miközben vele vagy. Ez már sosem lesz a régi, de az emléke megmarad. Tégy róla, hogy szép emlék maradjon, békés válással, minthogy megcsaláson kapjon rajta.


Az már másik dolog, hogy összejössz-e a náladnál sokkal idősebb pasival. Az már csak rajtatok múlik. Ha szerelmesek vagytok, a kor úgysem számít...de ha nem is jössz össze vele, ne bándd, hogy szakítottál a barátoddal, az már úgyis bukásra van rendelve.


18/L

2012. szept. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szakítanék az előzővel, ha összejövök a másikkal, ha nem. Ne légy kapcsolatfüggő. Hány éves vagy amúgy?
2012. szept. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem vagyok kapcsolat függő. 24 vagyok amúgy. a másikkal hogy tudnék megismerkedni szerintetek? nem valószínű hogy odamegyek még ahol van.
2012. szept. 9. 10:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak igaza van! Ha ilyen sokszor próbálkoztatok, és mindig szakítás lett a vége, megint az lesz, kár fáradozni.
2012. szept. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!