Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mániákus hazudozó? Vagy miért...

Mániákus hazudozó? Vagy miért csinalja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy 33éves növérem. Kb 5éve észrevettük a családdal, hogy rendszeresen, mára már megszállottan hazudozik. Sajnos egy munkahelyen dolgozunk, és ott is. Minden nap hazudik, aztan másnapra elfelejti és mást mond. Nem olyat hazudik, amivel saját magát előnyhöz juttatja, hanem mindenfélét. Mindenröl és mindenkiröl. Mi már tudjuk milyen, de ott még nem. Nekem ez nagyon kellemetlen minden téren.
2012. szept. 11. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez lehet betegség, rossz szokás, vagy csak szétszórtság.


Egy dolog biztos, hogy nem vagy felelős semmilyen mértékben sem a nővéred hibáiért.

2012. szept. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom. De van hogy megkavarja a dolgokat, viszályt szit. Ugy, hogy közben azt hiszi mindenki ö az áldozat. Unom már, miért kell ezt csinalni. Feltünési viszketekség?
2012. szept. 11. 16:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, lehet hogy az. Mindig érdekesnek akar tűnni, így kitalál mindenféle baromságot :D
2012. szept. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Valoszinüleg.. De elöbb utobb mindenki rájön...
2012. szept. 11. 16:55
 5/11 anonim ***** válasza:
És szerintem ez neki a legrosszabb.
2012. szept. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Össze kellene hozni exemmel, még korban is összeillenének. Ő egy az egyben ugyanez, csak férfiban.
2012. szept. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak azért csinálja hogy legyen beszédtémája.

A legtöbb ember mindenféle hü'eségről beszél a meló helyen mert napi 8 órán át csevegni kell valamiről.

2012. szept. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem csak ott hazudozik.. Valamelyik nap pl. azt hazudta anyánknak, hogy rendelt neki valamilyen hust a gyarbol, majd viszik. A tény az, hogy semmiféle husrol nem volt szó. A másik eset mikor a gyerekeiröl hazudozik. Elöadja mindenkinek, hogy milyen rosszak, miket csinalnak, és ezek sem igazak. :(
2012. szept. 11. 19:53
 9/11 anonim ***** válasza:
A gyerekekről boldog boldogtalan panaszkodik.
2012. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ismertem én is ilyen embert, az egyik barátnőm ilyen volt. Nagyobb biztonságban érzi magát, ha nem mondja meg az igazat semmiről.
2012. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!