Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valaki köztetek, aki az...

Van valaki köztetek, aki az első barátjával/barátnőjével házasodott?

Figyelt kérdés

Hány éve vagytok együtt/vagytok házasok? (Vagy már elváltatok?) Milyen a kapcsolat köztetek? Így utólag: Jó döntésnek bizonyult,vagy megbántad?


Én a férjem 10 éve ismerem, 4 éve vagyunk házasok. Nekem Ő volt az első. Nem bántam meg a döntésem, viszont arra kíváncsi vagyok, mit hoz majd a jövő, ezt fogom-e vajon mondani 5-10-15 év után is? :o)


2012. szept. 12. 15:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elsők voltunk egymásnak, 9 éve vagyunk együtt, 5 éve házasodtunk össze, két gyerek van. A rózsaszín köd már elszállt, de nem bántam meg.
2012. szept. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

12 éve vagyunk együtt, ebből 7 éve házasok.

Én 16, ő 17 volt mikor megismerkedtünk, elsők voltunk egymásnak minden értelemben.

Hát vannak hullámvölgyek.

Nincs összehasonlitási alapunk. Főleg ha összekapunk elgondolkozok azon, mi lett volna ha....

2012. szept. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
16 éve vagyunk együtt, megküzdöttünk egymással, voltak nagyon nehéz idők, de nem cserélném el senkire. Ő volt az első, és most azt mondom, az utolsó is. 33/N
2012. szept. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

óvodáskorunk óta ismerjük negymást,de csak 13évesen kezdtünk járni 7éve volt már és már van egya két éves lányunk is.Nálunk is voltak hullám völgyek és a szerelem is rég elmúlt de azt hiszem összetartozunk,még ha néha nem is ez látszik néha,és csak élünk egymás mellett.Nem házasodtunk még össze talán nem is fogunk,ez még a jövő titak.

21/N

2012. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 okoska31 ***** válasza:
100%

Én már nem vagyok együtt a nagy szerelmemmel, de van egy cuki gyerekünk.


viszont nem hiszem, hogy itt bárki esetéből messzemenő következtetéseket kellene levonnod a Te házasságodra.


Ha működött - akkor ne vedd készpénznek, hogy a Tied is magától működni fog - tenni kell érte.

Ha pedig másé nem működött - akkor miből gondolhatod, hogy a Tiéd nem fog?


érted... a saját kapcsolatodért Te vagy felelős, Neked kell dolgozni érte, és Neked kell látni, hogy milyen.

Utólag pedig mindenki tud okos lenni...:)

2012. szept. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


A szüleim, meg a nagyszüleim.


Anya 15 volt, apa 17, amikor összejöttek és 25 éve házasok :) Én a nagyobbik lányuk vagyok, 23 múltam, a húgom 20 :) Egy percig sem bánták meg.


A nagyszüleim 16-18 felállásban ismerkedtek meg, ők 48 éve házasok, a másik nagyszüleim pedig 15-19 évesek voltak, mikor megismerkedtek és nekik most van az 50. házassági évfordulójuk. :)


A dédszüleimről nem nagyon tudok nyilatkozni, dédipapa meghalt,amikor 4 éves voltam, dédimamám sosem ment újra férjhez, tudtommal ők is elsők voltak egymásnak. Dédimamám jelenleg 90 éves :)


A másik dédszülő családból csak a dédimamámat ismertem, ő 2004-ben halt meg, a férje már régen meghalt, ő sem ment újra férjhez, és vele kapcsolatban is úgy tudom, hogy első szerelem volt.


Szóval a mi családunkban ez így ment :)

Válás abszolút nincs. Hála a jó istennek nálunk mindenki képes volt ezzel kapcsolatban olyan döntést hozni, amit soha nem bánt meg, nagyon nagyon büszke vagyok rájuk érte.

2012. szept. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Két lány unokatestvérem, akik testvérek. Mindketten 14 éves koruk óta voltak a leendő férjükkel, mindenki mindenkinek az első volt. Majd az egyik lány 20, a másik 24 évesen összeházasodott a szerelmével. A kisebbik még egy évig sem volt házas, elváltak. Szerencsére gyerek nem született. a nagyobbik 12 év házasság után éppen most válik, 2 kisfiú van.

Én 17 évesen jöttem össze a férjemmel, bár nekem ő a 3. volt, én neki fogalmam sincs hanyadik. 11 éve vagyunk együtt, ebből 7 éve házasok. Teljes határozottsággal állíthatom, hogy szeretjük egymást, mindketten kimutatjuk a másiknak. Van egy 3 éves kislányunk.


A válás vagy nem válás szerintem nem életkortól függ, hanem személyiségtől. Ezért van olyan példa aki megmarad első pasija mellett, és van aki elválik, mert nem működik.

2012. szept. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Tíz éve együtt, öt év házasság, útban a második gyerek, mindketten elsők egymásnak minden szempontból. Nem kívánhatnék magamnak jobb férjet, és nem is kívánok. :) Reméljük, ez így is marad.
2012. szept. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten elsok voltunk egymasnak en 16 o 19 Aztan osszehazasodtunk.En megbantam egy olyan 5 ev mulva gyerek nem volt es engem izgatott a dolog milyen lehet mas hapsival kiprobaltam, szar volt. Aztan elvaltunk soha senki massal nem ereztem magam ugy mint vele.A valast megbantam. En vagyok a tipikus esete annak aki jo dolgaban nem tudta mit csinaljon igy elengedtem /osszetortem azt a ferfit aki engem igazan szeretett.No happy end
2012. szept. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 10 éve házasok, húsz éve együtt. Nem bántam meg, bár soha nem akartam házasságot kötni senkivel. Amin nem tudok változtatni, azt elfogadom úgy, ahogyan van.
2012. szept. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!