Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy egy...

Mi az oka annak, hogy egy férfi akivel már több éve levelezel még mindig titkolózik előtted?

Figyelt kérdés

Nem mondja meg a teljes nevét azt sem hogy hány éves és hogy hol dolgozik egyszóval semmit!

De az állítja szeret velem beszélgetni és kedvel és mindig azt mondja hogy majd elmondja.

Még nem találkoztam vele, én szeretnék vele elmondása szerint Ő is szeretne velem de még nem találkoztunk mert mindig vannak kifogások h dolgozik...és nem tud eljönni a munkahelyéről.


2012. szept. 14. 11:20
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
98%
Nekem elsőre az ugrik be, hogy családja/felesége van.
2012. szept. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Miről szoktatok beszélgetni?
2012. szept. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert lehet hogy családja van.Vagy egy pszichopata barom..hogyan tudsz te meg évekig úgy levelezni valakivel hogy azt sem tudod ki ő egyáltalán és mennyi idős?Hát kicsit vicces..
2012. szept. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Sok mindenről, van sok közös témánk, igen erre már én is gondoltam hogy biztosan van neki felesége vagy komolyabb barátnője de hát akkor meg minek ír? mikor rákérdeztem azt mondta h még keresi az igazit.

Szval nem tudom mit higgyek.

2012. szept. 14. 11:26
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
hát ez furi nagyon...még ha azt írod, hog hetek óta, de évek óta....nem tudtok semmi konkrétat egymásról???
2012. szept. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
92%

Lehet rondának érzi magát vagy beteg és nem szeretné, hogy kiábrándulj belőle vagy elfordulj tőle.


Én akkor voltam így amikor egy kövér férfival leveleztem. Neki is könyörögni kellett mire találkoztunk.

2012. szept. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Nem igazán
2012. szept. 14. 11:28
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Teljes nevét lehet azért nem adja meg mert akkor le tudod ellenőrizni ha fenntvan valamilyen közösségi portálom.Az is lehet hogy nagyon csúnya és ezért nem akarja felfedni magát,ere utalhat az is hogy a személyes talikat kerüli.


Vagy tényleg családja van,de akkor nem értem miért jó neki levelezgetni valakivel.

2012. szept. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ha akarnék se tudnék belőle kiábrándulni mert már úgy megszerettem, most lehet hülyének néztek csak nyugodtan... :) hogy hogy lehet már egy ismeretlent így megkedvelni
2012. szept. 14. 11:31
 10/36 anonim ***** válasza:
55%

Mi az oka annak, hogy nem tudsz helyesen fogalmazni és rám akarod tenni a saját problémáidat? Nem én levelezek, hanem te - én nem vagyok azonos veled!


1. Családja van, felesége, gyerekei, és halálra unja magát közben, te vagy neki a mézesmadzag és a kikapcsolódás.


2. Szocio-vagy pszichopata.


Te mit akarsz egy ilyen pasitól? (Azon felül, hogy az áldozata lettél.)

2012. szept. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!