Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan foglalkozzak a tesómmal...

Hogyan foglalkozzak a tesómmal, ha nagyon elfoglalt és fáradt vagyok?

Figyelt kérdés
Mostanában minden este szeretne közös programot velem, én is szeretnék vele foglalkozni, de mire hazaérek munkából már iszonyú fáradt vagyok. Ő 10 éves energiabomba, én meg reggel 7:30-tól este 7-ig vagyok munkán, közben van egy órám szünet. Annyira felpörget a napi forgolódás, hogy volt, hogy nyugtatót vettem be, hogy elaludhassak mert az agyam jár továbbra is meló után. Most is szeretne velem ékszert készíteni, de mindig elküldöm, szegényt már sajnálom.
2012. szept. 14. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Erre van idod, hogy itt irkalj ehelyett inkabb vele foglalkoznal.
2012. szept. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Amíg kiírod a kérdést, az első ékszernek már neki is foghattatok volna.
2012. szept. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg így kapcsolom ki az agyam.. gépezéssel.
2012. szept. 14. 20:06
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Az első 2 hozzászóló akkora egy bunkó, hogy olyannal kevésszer lehet találkozni.
2012. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Elhiszem hogy nehéz de tudod van az a mondás hogy "mindenkinek arra van ideje, amire időt szakít..."
2012. szept. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Gratulálunk az értelmes, emelt színvonalú hozzászólásodhoz 4-es! Provokációból jeles!
2012. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%

Még hogy én provokáltam? Te nem láttad, hogy a kérdező mennyire elfoglalt, fáradt, és elhordtad mindennek?

A lepontozásod meg tudod nem hat meg. De akkor már énis lepontozlak, hadd legyen 1 jó napod.

2012. szept. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mondd meg neki, hogy majd hétvégén.

szüleitek nem foglalkoznak vele? barátai nincsenek?

2012. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!