Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek honvagy ellen?

Mit tegyek honvagy ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 8 honapja kulfoldre koltoztem, 9000 km-re a csaladomtol es van nekem egy unokaocsem akivel otthol egyutt etem de nincs apukaja es olyan voltam neki mint az apja.. (4 eves lessz most) Mit tegyek hogy ne erezze a hianyom annyira meg mindig mert nagyon messze lessz meg mire hazajutok 1-2 ev.. SZoval...?

Megvalami anyanak is hianyzok de o nem mutatja annyira direkt ezt az egeszet mert tudja hogy nekem sem konju, de mondtak nekem masok hogy minden este sir utannam.. az a helyzet hogy nem tudom mit tegyek aki jart mar hasonlo cipoben vagy tud valami valaszt kerem irjon kosoznom!


2012. szept. 16. 17:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

sajnos honvágy ellen nincs orvosság.

csak az segít az emberen ha hazamegy.

2012. szept. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Tartsd velük a kapcsolatot telefonon, neten vagy skypon.
2012. szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

En is voltam ebben a cipöben.

Hova koltoztel es milyen celbol? elsore azt irnam, h probald meg lekotni magad. Nekem is rettento honvagyam volt, foleg anyukam es a nagyszuleim utan. En dolgozni mentem ki, nagyon sokat is dolgoztam, direkt, hogy ne gondolkodjak. Aztan lett egy baratom, es vele mar konnyebb volt. Aztan par ev elteltevel kikoltoztek hozzank a szuleim, es most megint mindenki egy kupacon van. :)

2012. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 yuda ***** válasza:
100%

Két dolog jut eszembe. A második bagatellnek tűnhet, de komoly pszichés alapja van.

1. Skype kapcsolat, amivel meghatározott időben videotávnézitek egymást.

2. Valakivel hozass egy kis hazai földet. Így a hazád kis szelete mindig veled lesz. :)

2012. szept. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Nézz meg pár belföldi hírt, mindjárt elmúlik a honvágyad.
2012. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Tobb mint 2 eve mar, hogy kikoltoztem kulfoldre. Egy ocean all koztem es a csaladom kozott. Akkor volt a hugom 13 a keresztfiam 4 es fel a kis tesoja pedig 1 honapos. (a battyam fiai). A mindeneim voltak es azok is. 2 ev alatt legalabb 2000x kenodtem el es zokogtam annyira honvagyam volt. De a muszaj nagy ur!

Lehet, hogy hulyen hangzik de az ido az egyetlen ami segit. Az elso idoszak a legnehezebb. Aztan szep lassan megsxokja az ember ezt a megszokhatatlan allapotot is. Kitartas!

2012. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

A Skype nem rossz megoldás de az csak drága telefonokon megy

vagy számítógépen. Én emellett használom még a Nimbuzz -t és a Fring -et is. Ez a kettő megy negyon olcsó telefonokon és csak internetkapcsolat kell hozzá így akármikor hívhatod őket. Tudom milyen érzés, mert én is ebben a cipőben járok de már csak két hétig aztán vége a " száműzetésnek "...

googlizz rá remélem segít :D

2012. szept. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Úgy látom elég sok ember szenved a honvágy miatt! Én egy hónapja érkeztem Angliába, mindekit otthon hagyva! Egyedül... Igaz a barátnőmhöz jöttem, de hát ő sem pátyolgathat mindig... Neki is meg van a saját élete! Én az egy hetes keresztfiamat hagytam otthon! Iszonyat nehéz! Az első 3 hét nagyon jó volt,mert szerintem fel sem fogtam igazán,hogy mi vár rám! Aztán egy hete a poklok poklát élem meg!! Nagyon Hiányzik mindeki! Munkám még nincs, vagyis holnap kezdek egy étteremben,mint kitchen porter... próbanap... Angolul nem nagyon tudok... Gondolom a neheze még most fog jönni... De reménykedem,hogy a munka elvonja a figyelmemet valamilyen szinten! Sajnos nincs mire hazamenni... :((((

2012. szept. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én 1 évet dolgoztam Németországban,sajnos ott se volt szerencsém,ahogy most Ausztriában sem,ráadásul az emelkedő terrorveszélynek köszönhetően még erősebb a honvágyam,a skype meg a viber pedig csak növeli ezt.Teljesen egyedül jöttem ki és mivel pasi vok és idekint sincs semmim,nem jutok nagyon egyről a kettőre persze,hogy nem kellek itt se egy nőnek sem mert ha nem is vok full gazdag,nem tudok egy minimális biztonságot nyújtani egy nőnek,ilyen szempontból jobb ha az ember nőként jön ki ha egyedülálló.Egy olyan férfi ismerősöm nincs itt kint aki itt találta volna meg a párját,nőből több is van aki itt találta meg a nagy őt.Férfiként max úgy éri meg ha van párja vagy caládja az embernek és jönnek vel ők is.Így semmi értelme ahogy én jöttem ki,de hónap végén végre hazajutok.Nagyon kiábrándultam ebből a kinti életből!!!
2016. aug. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

Uj baratok uj hobby es fizetesi csekk honvagy ellen.

Aztan hazamegyunk egy het otthon lepukkdt depresszios csori orszagban es honvagy elillan.

2016. aug. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!