Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem külföldre met dolgozn...

A férjem külföldre met dolgozni, legutolsó havi itthoni munkabérét a főnöke nem adta ki, hanem azt ígérte, hogy majd 15. -éig elhozza nekem, persze nem hozta el, ti felhívnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

A férjem kiutazási,megélhetési költségekre sok pénzt vitt el ,nagy szüksége lenne már nekem a múlt havi bérére.

Mint utólag kiderült be sem volt jelentve a férjem ezen a munkahelyen,pedig egy nagy cégnél dolgoztat a főnöke alvállalkozóként embereket,ahol szigorú ellenőrzések vannak például a munkavédelem területén is.


2012. szept. 17. 13:55
 1/7 A kérdező kommentje:
2012. szept. 17. 13:56
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Prsze hogy fel.akár minden nap.ami jár az jár.Hivogazsd nyagasd amig oda nem adja a pénzt.

nem szabadott volna eddig sem várni.

2012. szept. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A férjemmel esténként beszélünk és ő csititgat külföldről,hogy még ezt a hetet várjuk meg talán hozni fogja a bérét,aztán ő majd felhívja külföldről.


Én személyesen nem ismerem a főnökét,de tudom a telefonszámát...de hogyan jönne az ki,hogy én felhívnám ?

2012. szept. 17. 14:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Bennem is felmerült,hogy miért is sietne vele,ha még rá sem merünk kérdezni,hanem nyugodtan hagyjuk.
2012. szept. 17. 14:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én várnék vele, 15-e szombatra esik, fogjuk rá hogy a hétvége miatt nem tudta eljuttatni. Szerdéig várnék, ha addig nem hozzák, akkor hívnám őket.
2012. szept. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Most olvasom,hogy a férjed mit mondott. Szerintem hallgass rá.
2012. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

viszi,nem utalja.

De ha pár napon belül nem viszi hivjatok rá.

Kérdezö neked pedig nagy kitartást kivánok(nekem is külföldön dolgozott a párom) igy tudom milyen nehéz lessz.

2012. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!