Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hallgatózik, leskelődik...

Miért hallgatózik, leskelődik utánam az apám? 16/L

Figyelt kérdés

Nincs jó kapcsolatom az apukámmal, folyton megalázóan viselkedik velem, lenéz, ócsárol, beszólogat, senkinek nincs kedve a közelében lenni.

Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy leselkedik utánam, a múltkor már kb. 5 perce nézhetett (kint volt a kertben, a sötétben, én meg a házban voltam, és az ablakon át leskelődött), most meg a barátnőmmel beszéltem a mobilomon (direkt kimentem a kertbe, hogy ne hallja, erre már megint azt látom, hogy hallgatózik!! Miért csinálja ezt?

16/L


2012. szept. 17. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de ez elég bizarr...Lehet, hogy nincs saját élete?
2012. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Amennyi aberrált ember van lehet hogy azért leselkedik utánad,mert zaklatni akar.:((Ha anyukáddal jó a kapcsolatod mond el neki mit tapasztalsz,és kérd meg hogy ő is figyeljen oda erre.
2012. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!