Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közjegyzőnél bejegyzett...

Közjegyzőnél bejegyzett élettársi kapcsolat mennyibe kerül? Ez az összeg fix vagy településenként változó?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Két éve anno (Szolnokon) tőlünk 3ezret kért el a közjegyző.

1.500 - 1.500 volt fejenként.

13ezer lett volna, ha a papírt is ő írja, de mi azt megírtuk otthon netes példára.


Azóta összeházasodtunk, de akkor sem kellett elintézni a felbontását, megtörtént a házasság miatt alapból.

2012. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen az a netes, nekünk be kell majd mutatni és egy helyen azt mondták 20000.- körül van. Házasodni csak tavasszal szeretnénk.
2012. szept. 19. 18:44
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem célszerű, ha körbenéznétek máshol is.


Netes:

Beírod a google-be, hogy "Bejegyzett élettársi kapcsolat" és kihoz egy rahedli mindent!


Egyébként, ha tavasszal lesz az esküvő, akkor minek az élettársi? Szerintem totál felesleges, de ti tudjátok.

2012. szept. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lombikbébi programhoz kell. Egyébként mi sem csináltattuk volna meg. Szóval akkor nem kötelező a lakhely szerinti közjegyzőhöz menni?
2012. szept. 19. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem. Én pesti vagyok, a férjem szolnoki.

És Szolnokon csináltattuk meg.

2012. szept. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. szept. 19. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!