Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bemutassam a szüleimnek vagy...

Bemutassam a szüleimnek vagy fölösleges? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ő az első barátom és a testvérem mindig szekál hogy, mikor viszem haza már meg is beszéltem a barátommal hogy, eljön a hétvégén.Mit mondjak a szüleimnek ???,vagy csak hazamegyünk köszönünk és annyi vagy álljunk oda és mondjam azt hogy ő itt a barátom stb. értelmes válaszokat kérek légyszíves ne olyat hogy 15 évesen barbizni meg tanulni kéne 15/L
2012. okt. 3. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Elrontottad a sorrendet. Először a szüleiddel kellett volna megbeszélned, mit szólnának hozzá ha elvinnéd őt bemutatni. Utána kellett volna a fiút elhívni. Már mindegy, ez van. Azért kérdezd meg anyudat, mit szól hozzá. És igen, ha odaértek mondd, hogy anyu, apu, ő a barátom Dani. (vagy Pisti). Neki pedig a szüleidet mutasd be.
2012. okt. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
azért mondd nekik hogy hazaviszed.. hátha épp takarítani akarnak meg melegítőben lesznek, aztán akkor meg utána le leszel cseszve hogy miért nem szóltál
2012. okt. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell minden pasidat hazavinni, lesz még elég... Majd ha együtt vagytok legalább fél éve, jöhet a bemutatás, addig felesleges.
2012. okt. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg vidd csak haza a barátodat, főleg azért mert még csak 15 éves vagy, és jó ha a szüleid tudják, hogy kivel vagy együtt. Mert ha nem mutatod be attól még tudni fogják, hogy eljárkálsz valakihez, és idegesek lesznek, hogy még csak nem is ismerik az illetőt.

Mindenképp szólj a szüleidnek, nehogy rossz időpontban hívd át a barátodat!!!

2012. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Érdekes, miért is lettem lepontozva? (3.)
2012. okt. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
bocsi hogy nem írtam megbeszéltem a szüleimmel hogy a hétvégén eljönne és azt mondták rendben van csak, azt nem tudtam hogy mit mondjak majd de nagyon köszönöm a válaszokat :)
2012. okt. 3. 18:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bejön és mutasd be a szüleidnek. Meg ne szívódjatok fel egyből, hanem üljetek le kicsit beszélgetni, tudják mit mit csinál meg ilyenek. Te pedig kínáld étellel itallal, lássák, hogy jó vendéglátó vagy. Aztán ez idővel úgyis változni fog. :) Ha megvolt a kezdeti beszélgetés, akkor már elvonulhattok.
2012. okt. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És jó, ha csinálsz valami sütit, hogy a kínálgatás alatt legyen valami, hiszen mégis csak vendégként jön hozzátok a barátod:)
2012. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!